Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Psilocybe semilanceata sezon 2016


grucha13

Recommended Posts

Witam wszystkich zakladam temat z pytaniem jak tam u was z łysicami  proszę podawać rejon oraz liczbę znaleźionych sztuk fotki mile widziane:)

 

Opolskie granica z czechami:

pierwsze sztuki sięjuż wyłoniły ale szkoda było mi ich zrywać bo to bez sensu zebrać 50 moze 100 sztuk wybiorę się na weekend i dam znać jak sytuacja bo jak na razie deszczowo i nie za ciepło więc pogoda sprzyja:) a jak u was?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo. To ile ty musisz zjesc jak 50 - 100 bezsensu zbierac? kiedys probowalem lysic ale rewelacji nie bylo moze malo zjadlem.Bawiles sie w uprawe cubensis? Bardzo ciekawe doswiadczenie, w galeri jest pare moich fotek  na ciastkach z brazowego ryzu.

Interesujacy temat, sam jestem ciekawy gdzie rosna. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe no szkoda wyzbierać pierwsze 100 grzybów na polanie warto poczekać na wysyp i zebrać 1000 i mieć na cały rok:) moje miejscówki to przewaznie pastwiska (lub byłe pastwiska u podnóża gór  czesto przy lasach) gdzie z daleka widać złociste kępy trawy a w nich  kapeluchy:) co do uprawy to troche mi wiadomo a twoje topiki zaraz obczaje:) jak cos to pisz:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:Facepalm:Hehe a no w Polsce rośnie tego sporo gdzie nie powiem bo bywało w przyszłości że były nieprzyjemności przez służby graniczne i sprawy po sądach, kilometrowki w Bieszczadach i do sądu w innym mieście tylko że na Śląsku a tu gdzie mieszkam pod nosem rośnie sporo człowiek po latach sam znalazł wiele miejscowek.Trochę lecisz z tym co gdzie kiedy może jeszcze współrzędne GPS tobie podesłać?:Facepalm: Zapraszam do Holandii właśnie zaczyna się sezon a jak nie na zbierasz to zawsze możesz sobie kupić w smartshopie lepsze nie tak spinajace cubensis.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rejon typu Opolskie i ilość np 250/h  to chyba nie dane które Cie zidentyfikują... założyłem temat z myślą że może przydać się innym czytającym czy w ich rejonie można sie już wybrac na grzybobranie:) oraz dla tych którzy nie mają możliwości tak o zawitac w Holdenderskim smarcie... pozdro:)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+