Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

@bart - no jakoś idzie , ale ciekway jestem tego trupa strasznie :D Będzie parę bobków - ale kto by pomyślał...hehe , że z trupa po automacie - wyjdzie reweg :) A BB normalnie jak na 12sty dzień - identyk jak u Ciebie. A propo Twojej - wyliże się B) tym bardziej , że sezon.

@Smaku - no Siema Mordo :D Rzadko coś wpadasz na forum ostatnio , dobrze Cię...czytać :laugh: No trup niedługo będzie gotowy - żadnych nawozów już nie daję - praktycznie dałem raz , bo nie było sensu karmić takiego zombie-skrzata :) Już niedługo pierwszy dobrej jakości lolek odkąd skończyły się zapasy ;) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@grucha13 - a Dzięki :) No pachnie też fajnie , tak żywicznie właśnie i lepi się fajnie do palcy - w poniedziałek ścinka - plany ulegają lekkiej zmianie i czas żeby zombie zwolniła doniczkę :) Całkiem fajnie te kilka bobków na niej wygląda - specjalnie pod nią ogarnę wagę żeby zobaczyć ile z niej będzie. Robiąc dzisiaj wstępne oględziny , myślę że może nawet wyjść z 5ka :D

Po ścince zmiana nazwy tematu i dorzucam jedną koleżankę ;)

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać squad :D

No dobra , skoro bart85 wrzucił zdjęcia z 14go dnia , to nie wypada mi robić inaczej :) BigBang rośnie jak na drożdżach i oby tak dalej. Ogólnie wszystko OK , do każdego podlania idzie PLAGRON PowerRoots - muszę polecić , bo robi różnicę ;) 

Co do zombie to kilka fotek po ścince i podeschnięciu tego co z niej będzie :D

BigBangAuto dzień 14

large.IMG_20161001_115816.jpg.3cc2e98b07large.IMG_20161001_115804.jpg.74f9a75a65large.IMG_20161001_115743.jpg.c9a35e697e






 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+