Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


Recommended Posts

Witam,

dzisiaj mija 12 dzien z zycia Jacka. wszystko wyglada w porzadku jak narazie, od 5 dni stosuje mate CO2, a od dzisiaj dodatkowo wjechal suchy lod jako zrodlo CO2. ostatnim razem jak stosowalem to nie zaszkodzilo wiec i tym razem nic zlego sie raczej nie stanie :) sami ocenicie czy roslinka szybciej przybiera na masie dzieki SL w fazie weg. 
podlewam odstana kranowka po okolo 600ml jak doniczka robi sie lekka. nawozy dopiero po 3 tygodniu. 
nie wiem jak z tym FIMem bo widze, ze tutaj do 4-5 pieter troche brakuje... nie wiem czy nie puszcze Jacka wolno w zwiazku z tym... moge teoretycznie wega nawet i do 5 tygodni przedluzyc, ale czy jest sens? moze ktos doswiadczony w FIMowaniu sie wypowie? 

dzien 12
large.IMG_1443.JPG

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No siemasz :)

Ale co tym FIM'em bo nie wiem ? Normalnie , masz 5 pięter robisz - szczypu , szczypu i po zawodach ;) 5 tyg. wega ? po co ? Rozsadzi Ci tą szfkę w końcu :D 3 togodnie to wytarczająco - według mnie oczywiście - Ty zrobisz jak uważasz.

Z tym lodem wygląda trochę jak ciekły azot z terminatora 2 ;) To w takim razie ja u siebie zrobię up'a jutro - też akurat będzie 12sty dzień :)

Ładnie i zdrowo ...no i LED'owo :D

Pozdrawiam


 


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+