Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x Special Queen; BioTabs; Gib250W-Osram Dual


kapulater

Recommended Posts

Witam.

A więc mały box spora lampa, no i lato ;/

Spota zalało a więc aby mieć zapas na zimę rusza szafka. Szkoda zakładać nowe tematy podczas problemów a więc będzie log, a nóż- widelec jakoś to będzie na koniec wyglądać.
Doświadczenie troszkę wyblakło choć podtrzymywane G-logami z forum, lecz pewnie będzie potrzebna pomoc. Na teraz będzie krótko co i jak, a jutro pisklaki.
A więc ];->

1. Box:
( 60x60X130 OSB obity mylarem)
2. Wentylacja:
Filtr węglowy Eco 360-480m3 Fi125 muszę wymyślić coś na filtr wstępny zanim zamówie gotowy.
3. Oświetlenie:
HPS 250W dual w cooltubie z balastem magnetycznym Gib
4. Podłoże:
Donice ~15L DIY AirPotDrom, ziemia Canna Terra Pro
5. Nawozy:
BioTabs, BB Spray, w razie problemów coś się domówi.
6. Sionka:
4x Special Queen - RQS
7. Kontrola i pozostałe:
Ph metr kropelka, Ec metr.
Mało wysokości jak na sezony więc Hard Lst, może siatka, defo,

 

Wodowanie 18.07
Z ziemi dzień po dniu wychodziły, pierwszy 18.07.
Temp makabra 30st Wet: 25% lecz chyba coś się zawiesił.
Wstawione Dźwiękowe Jajo i spadło do 26st 25% albo krzaczki ,napewno się zawiesił.
Foto dodam jutro. Period 20/4 sadzony, potem 18/6 bądź 12/1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spore opóźnienie się zrobiło, codzień w pracy a maluchy mają już tydzień.

Dziś do docelowych lecą, zdeczka zbyt wysokie wyszły gdyż mają Fi.240 H400 i tak się zastanawiam czy nie przyciąć ich na H300 aby zostawić troszkę więcej miejsca. Potem będzie jeszcze gorzej opanować temp. chyba trza pomyslec nad większą/wyższą szafką. Nie wiem co mnie skusiło znów na Canna Ter pro z BioTabs.

Ta ziemia jest dość mocno nawożona a Tabsów nie miałem. Więc teraz nie wiem, dawać pełną dawkę na start?, Czy tabsy normalnie, a zmniejszyć coś w dawce pozostałych składników ?

Lampa odpala o 18 i leci 18/6 .

Temp. ~27 Wet. 63% Jajko pracuje 24h na full 250ml/h co ~11h muszę uzupełniać ;/

Bez jaja 32C. Wet 20%   Jeśli bądą gorsze problemy z temp. zmusi mnie do ~14/15h dnia. Powinno być nawet lepiej. Trzymając taką temp są dość w plecy gdyż zbyt gorąco, a mniej światła (powyżej 13h) lecz mniejsza temp dadzą lepszy efekt. Bądź 12/1 i będzie spokój.

Mieszak spalił drógi bieg, :Facepalm: chyba zbyt blisko jaja był. Jedzie na jedynce, ale coś tam z nim zrobię, pewnie pilot padł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Canna terra nawożona do tego mineralnie, także łączenie z biotabsami to chyba średni pomysł, grzyby i bakterie za bardzo tego nie lubią :) Nawozy w biotabsach znajdują się w "tabsach"(nie licząc orgatrexa), reszta to bakterie, grzyby itp. także jedyny sens miało by danie mniejszej ilości tabletek, ale później nie da się już ich raczej dodać.(Ale tutaj są inni specjaliści od biotabsów, więc niech podpowiedzą :) ) Zawszę możesz zrobić ziemi flusha przed sadzeniem, wypłuczesz trochę nawozów.

Jak najbardziej możesz jechać na 12/1. 40cm wysokości doniczek, to dość dużo, ale jak zrobisz dużo pędów, na planta( topping,mainlining,może siatka), to się wyrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czas na zdjęcia. Dziewczyny dzisiaj trzynasty dzień. Zdjęcia z wczoraj rana więc 12 dnia. Rano przed zgaszeniem lampy sprawdzałem wigotni gdyz cos goracy no i jak zyja. Widac bylo ze sie zadomowiają. Za godzinę na godzinę wstanie słońce to zrobię coś fonem.

Ala Drom: DSC_0132.JPG

ala AirPotoDromlarge.DSC_0139.JPGlarge.DSC_0140.JPG

large.DSC_0141.JPG

Z Bliska i całość razem.large.DSC_0143.JPGlarge.DSC_0144.JPGlarge.DSC_0145.JPGlarge.DSC_0146.JPGlarge.DSC_0148.JPGlarge.DSC_0152.JPG

 

Kila więcej w galerii na stronie 2, coś dodawanie nie działa

Edytowane przez kapulater
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+