Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x250W | Incredible Bulk, White Widow


Recommended Posts

18 dzień id nasionka. Za jakieś dwa trzy dni przemiana będzie.  Zmiana światła na 12h i połowa do drugiego namiotu idzie. Nawóz na kwitnienie bedzie:

Advanced nutrients connoisseur a + b ph perfect 

Advanced nutrients big bud 

Advanced nutrients bud ignitor 

Advanced nutrients jungle juice micro

Advanced nutrient over drive. 

Co do samych roślin to rosną naprawdę szybko. Roslinki miały robiony fim są lekko przerwane liście i odcięte niepotrzebne gałązki z dołu które i tak już by się nie przebiły do góry a które jeśli się przyjmą posadzę gdzieś po okolicy. Może coś będzie wszak mam ich ze 12 póki co :-). No to tyle póki co aaa... temperatura to koło 28 czasem 30 jak gorąco. Wilgotność 75%. Ph wody 6.5

20160802_065043-1024x576.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak to teraz wyglada. Są juz po fim i jutro płukanie i na 24 h ciemni a później 12h światła.  Nawozy zmieniam na

Advanced nutrient connoisseur a+b, sensizym,rhizotonic 

Pierwsze dwa tygodnie  z bud ignitor 

Następne dwa tygodnie z big bud em

Następne dwa z overdrivem ostatnie dwa tygodnie z flawless No a później zobaczymy. Ogólnie roslinki rosną wyśmienicie chociaż mogłoby być lepiej zapewne ale póki co to w sumie drugi raz dopiero . 

Temp. 29

Wilgotność 60%

Ph 6.5

Ec. 1.0

20160806_060418-1024x576.jpg

Edytowane przez Grzybek35
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

No wiem ze mogły by być częściej.  I tak też próbowałem tylko zdjęć nie mogłem dodać bo juz limit prawie się wyczerpał i tak wyszło.  Ale przyznam się ze trochę poszły w górę i nie jest tak jak ostatnio mają jakieś 1.20m . Są w dwóch namiotach po 6 w jednym. Są na poddaszu wiec trzeba walczyć z dużą temperatura no ale jak widać tragedii nie ma :-) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+