Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Automatyyy


putin2609

Recommended Posts

Moje automaciki :) 

- Amnesia Ak Automatic Feminizowane - Cena: 29.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 29.00 zł
- Amnesia Haze XL Automatic Feminizowane - Cena: 25.60 zł, Ilość: 1, Wartość: 25.60 zł
- AutoBrooklyn Sunrise Feminizowane - Cena: 20.90 zł, Ilość: 1, Wartość: 20.90 zł
- Green Monster Automatic Feminizowane - Cena: 23.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 23.00 zł
- Afghan Kush Feminizowane - Cena: 18.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 18.00 zł
- Bubba Kush Feminizowane - Cena: 21.10 zł, Ilość: 1, Wartość: 21.10 zł

-Ak472 Automatic Feminizowane - Gratisy- Ilość 2

Na 8 nasion wyszło 5 nasionka prosto do ziemi i po tygodniu wyszły :) Nie wiem co jest co bo deszcz mi zmył napisy :/  Napewno Ak 472 wyszły dwie bo rozczytałem inne nie wiem.

Zapraszam do oglądania fotorelacji i komentowania :)

Roślinki mają od 4 do 7 dni

Podlałem gnojówką krowią rozrobioną z wodą proporcje 1;30 moja mama podlewała małe pomidorki tym i szły w górę pięknie :D

Niestety wszystko późno ale 1 lipca wyszedłem z więzienia xD 

Zdjęcie0246.jpg

Zdjęcie0247.jpg

Zdjęcie0249.jpg

Zdjęcie0248.jpg

Zdjęcie0250.jpg

Zdjęcie0251.jpg

Edytowane przez putin2609
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Roślinki

O 20.07.2016 o 19:05, putin2609 napisał:

Moje automaciki :) 

- Amnesia Ak Automatic Feminizowane - Cena: 29.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 29.00 zł
- Amnesia Haze XL Automatic Feminizowane - Cena: 25.60 zł, Ilość: 1, Wartość: 25.60 zł
- AutoBrooklyn Sunrise Feminizowane - Cena: 20.90 zł, Ilość: 1, Wartość: 20.90 zł
- Green Monster Automatic Feminizowane - Cena: 23.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 23.00 zł
- Afghan Kush Feminizowane - Cena: 18.00 zł, Ilość: 1, Wartość: 18.00 zł
- Bubba Kush Feminizowane - Cena: 21.10 zł, Ilość: 1, Wartość: 21.10 zł

-Ak472 Automatic Feminizowane - Gratisy- Ilość 2

Na 8 nasion wyszło 5 nasionka prosto do ziemi i po tygodniu wyszły :) Nie wiem co jest co bo deszcz mi zmył napisy :/  Napewno Ak 472 wyszły dwie bo rozczytałem inne nie wiem.

Zapraszam do oglądania fotorelacji i komentowania :)

Zdjęcie0246.jpg

Zdjęcie0247.jpg

Zdjęcie0249.jpg

Zdjęcie0248.jpg

Zdjęcie0250.jpg

Zdjęcie0251.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano :0

Nie mam skąd ziemi wziąć ponieważ nie mam auta a najbliższy sklep z ziemią jest 5 km ode mnie a nikt nie może się dowiedzieć ze sieję palenie bo do o koła sami złodzieje. . Niedługo pójdą w ziemię na out w miejsce gdzie jest dużo pokrzyw może do tego czasu ogarnę ziemię na spota.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, sich napisał:

:o czemu trzymasz je w błocie? Weź idź poszukaj lepszej gleby gdzieś po krzakach, najlepsza podobno jest tam gdzie pokrzywy rosną :)

Nie podobno,tylko święta prawda :) Równie dobrze gdzieś w kukurydzy możesz pierdolnąć :P Byle szybko , bo start dla rosliny i gleba jest ważny !! (odbija sie w plonach)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś przesadzę na spota do ziemi gdzie duże pokrzywy i dorzucę trochę ziemi ogrodowej. Mój błąd ale 3 tygodnie temu wyszedłem z więzienia i dużo mam na głowie ciężko się odnaleść z tym wszystkim i wszystko na szybkości. robię. :)

Z fartem i dzięki za podpowiedzi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja na to że zrobiłeś lipę! 

ziemia z pokrzyw to najlepsza ziemia a na pewno lepsza niż ogrodowa za piątala 1000000 L... nasze rośliny pochodzą (albo są zaliczane) do grupy pochodnych pokrzywom więc jak na spocie były giganty toooooo ziemia była idealna:)

z autopsji wiem że miedzy pokrzywami to do ścinki tylko woda :) 

aha jeszcze jedno po co ci te butelki w lato? przymrozków się spodziewasz ? czy parówkę chcesz im zapewnić? 

 

Cytuj
7 godzin temu, Rower85 napisał:

Staropolskie przyslowie brzmi  "Tylko leniuchy kupuja buchy"

dobre :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+