Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Pineapple Chunk


Recommended Posts

Witam wszystkich w kolejnym upie dobrych wieści nie mam byłem parę dni na mini wakacyjkach i po powrocie 4 dni temu nie byłem zadowolony rosliny się wbiły w lampę musiałem łamać i to ostro główne szczyty i boczne też :/  dlatego to tak wygląda jak by jakiś armagedon był w boxie ,po wegu czyli 19 dni w tym przypadku roślinki miały 30cm po przełączeniu słońca z lampy mh na hps urosły do 120 cm jak bym wiedział że tak będzie to bym je potrenował wcześniej ale jest jak jest ogólnie ta odmiana jest mega gdybym miał boxa wyższego o 20cm jestem pewien ze plon by był mega a po tym łamaniu cieńko to widzę nie wiem czy ich nie wypierdole na smietnik i nie zacznę od nowa z jakaś kompaktową odmiana i niską bo nie mam czasu zabardzo trenować itp itd dobra starczy pisania parę fotek jest to dzień 44 kwitnienia 20

 

large.DSCN1508.JPGlarge.DSCN1506.JPGlarge.DSCN1504.JPGlarge.DSCN1503.JPG

 

AVEEEEEEE KOLEDZY :)

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam w kolejnym upie :D dziewczyny sobie kwitną powolutku wszystkie odrosty i główne złapane sznurkami :) jest to dzień 55, 31 dzień kwitnienia ostatnio podlewam na zmienę wodą i nawozami temperatura w dzień 28 w nocy 21 wilgotność w dzień 50 w nocy 55 ostatnio był fryc ale i tak ile utne liści to tyle samo sobie roślinki nadrobią :D  oki pare fotek

 

large.DSCN1521.JPGlarge.DSCN1519.JPGlarge.DSCN1516.JPGlarge.DSCN1513.JPG

 

AVEEE :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nio, nio. Masakra gęstwina. Ja za dwa tygodnie także na mały urlop się wybieram chyba dopiero po powrocie na flo zmienie a przed wyjazdem siostra zostanie przeszkolona z hard treningów i podlewania kwiatków.
Pilnuj cyrkulacji powietrza aby plecha nie weszła a będzie dobrze.
Nie myslales może o defo ?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 8/1/2016 o 10:02, kapulater napisał:

Nio, nio. Masakra gęstwina. Ja za dwa tygodnie także na mały urlop się wybieram chyba dopiero po powrocie na flo zmienie a przed wyjazdem siostra zostanie przeszkolona z hard treningów i podlewania kwiatków.
Pilnuj cyrkulacji powietrza aby plecha nie weszła a będzie dobrze.
Nie myslales może o defo ?

Siemanko :) tak myślałem o defo własnie przed chwila uwaliłem dużo liści :) Ale defo napewno to nie jest :) widzę że rodzinnie uprawiasz :D z siostrą  normalnie super sprawa heh :) pozdro :) 

O 8/1/2016 o 11:21, Toksyna napisał:

Roślinki ładne i zdrowe to najważniejsze trochę ciasno mają ale topy pierwsza klasa:D:D:D

Dzięki Toksyna powiem ci że sie trochę ogarneły po tych łamaniach itp pozdrówka :):):)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pełnego defo na raz nie zrobisz. Bardzo dobrze że mało liści poszło w pierwszej zrywce. Ten gąszcz wygląda w sam raz pod taki trening. Efekt końcowy ?-) Wielka szyszka bonzai. Same topy z miodowymi przytopowcami. Ja dopiero zaczne praktykowac za jakis miesiac.

Choć jeszcze dobrze by było skonsultować się z kimś stosującym dłuższy czas. Moje to teoria i stosowanie początkowe na nieświadomce iż jest taki trening.

Mimo wszystko będzie GruuuBoo:big-joint:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+