Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | White Widow, AutoEuforia ,Think Different, Big Devil XL


Recommended Posts

Ile lać wody ostatnio lałem dużo a ziemia dalej sucha ;/ podlewam co 3 dni ok 0,5litra ostatnio dostały litr (3 dni temu) a one dalej chcą pić.

Już 2 miesiące od kiełkowania myślę że jeszcze ok mieciąc i będzie ścinka.

BigDevil coś niezdrowo wygląda.

large.DSC00077.JPGlarge.DSC00076.JPGlarge.DSC00078.JPGlarge.DSC00079.JPGlarge.DSC00075.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mija 9 tydzień

Big devil po ostatnich upałach od około 2 tygodni praktycznie się zatrzymał i nie rośnie

large.DSC00083.JPGlarge.DSC00084.JPGlarge.DSC00082.JPGlarge.DSC00080.JPG

 

White widow #2 miał dojść w 8 tygodni wg producenta nasion

large.DSC00085.JPGlarge.DSC00086.JPGlarge.DSC00089.JPGlarge.DSC00088.JPG

 

think difrent (od kiełka do ścinki producent podaje 10/11 tygodni)

large.DSC00091.JPGlarge.DSC00092.JPGlarge.DSC00093.JPGlarge.DSC00094.JPG

euforia (ma dojść w 10 tygodni)

large.DSC00095.JPGlarge.DSC00099.JPGlarge.DSC00100.JPG

 

White widow#1 bez biotabsów

large.DSC00102.JPGlarge.DSC00103.JPG

 

4 sierpnia minie 10 tygodni ale raczej uprawa przeciągnie się do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli chodzi o wodę to ostatni raz jak sprawdzałem miała ph ok8 ostatnie podlewanie szło mineralną (dobrowianka)

White bez biotabsów dostaje to co przeleci przez donice tych na biotabsach + dobrowianka z jakimś nawozem co w rączki wpadnie to leje, roślina miała iść na out ale została jako królik doświadzczalny :)

Jak myślicie dlaczego te liście żółkną, mam nadzieje że przez zbliżające się żniwa :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przepłucz kranówą - tylko niech postoi kilka godzin żeby zimna nie była ;) Zrób porządny flusz i czekaj. Skoro to 9ty tydzień to nawozy odpuść - w razie czego ;) gdyby pomysł taki się pojawił :) Pilnuj żeby nie miały zbyt sucho w tym momencie woda im się przyda :) lej po litrze na roślinę i sprawdzaj wagę donic przed podlaniem a będzie oko.

Pozdrawiam
 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawilżacz na kwitnienie? Po co? I przy cooltubie?Rośliny w tym ie ku się znaczną część wody odparowuja przez liście wiec używając nawilzacza prosisz się o pleśń i ja bym wsadził te 250W jakie mycie szyby?Kolejna Twoja przygoda z uprawą i znów dużo znaków zapytania :( to do poprzedniej strony :) WW widać uposledzona przez nadmiar azotu za wcześnie finiszuje ni rozbudowuje topowe tylko barwi na miedź pistle i wali liście w top.Dobrowianka dobra woda ja często lecę na niej przez całą uprawę.Życzę wyjścia z problemów sam nie jestem fanem uniwersalnych nawozów biotabs ;) wiec może coś podpowiedzą Tobie growerzy co na nich uprawiają .

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+