Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | White Widow, AutoEuforia ,Think Different, Big Devil XL


Recommended Posts

1.Kiedy najlepiej je obrywać jak są całe żółte czy jak zaczynają żółknąc?

2.Gratisowy skończył się (tym razem nie popaliłem rośliny tak jak ostatnio), kolega dał mi do psikania florovit nawóz ogrodniczy (bardzo go chwali) ale mam jeszcze torchę biobizz alg a mic.

3.Następne zdjęcia będą z boksa bo rozmiar roślinek utrudnia już wyciąganie :) 

4. Myślałem o tym ale na razie takie myślenie nie na moją kieszeń.

 

1.Kiedy dać drugą porcję nawozu (biotabs) producent pisze że w piątym tygodniu. Roślinki wystartowały 23.05, do donic poszły 09.06 czyli w wieku około dwóch tygodni. Potem trzy tygodnie podlewanie samą wodą według kalendarza za ok 2 tygodnie będzie druga porcja pytanie czy nie skrócić tego okresu. (trochę dziwne napisane :)

2. Jaką temperaturę i wilgotność ustawić? obecnie jest to

29/30*C 50-60%wilg  nawilżacz jest ustawiony na 20% temperatura czasami skacze trochę w górę (upały+komputer)

3. Mam jeszcze hps 250 ale ostatni grow z jego użyciem skończył się słabo. Obecnie (150W) mogę dotknąć cooltuby i ją trzymać (np jak ją czyszczę) Przy 250W nie było mowy o dłuższym przytrzymaniu szkła więc boję się że te trochę więcej stopni może zaszkodzić roślinom ale z drugiej strony teraz mam nawilżacz i lepsze chłodzenie, może jak upały miną to pomyślę o zmianie światła.Obecnie wysokość boxa to 115cm (odejmując doniczki i lampę to jest jakieś 80cm) Choć mam opcję wycięcia dna +45cm :)

4. Źle zrobiłem otwarcie bo w dwudrzwiowej szafie jedne drzwi przykręciłem na stałe a w drugich jest folia odbijająca i okienko 30x70  niby nic nie czuć i nic nie świeci ale robienie czegokolwiek w boxie zwłaszcza jak krzaki są w środku to jakaś maskra :)

large.DSC_0145.jpglarge.DSC_0146.jpg

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. łapiesz liścia za łodygę i delikatnie ruszasz, jak łatwo odejdzie to go zdejmujesz, jak się trzyma to zostaje

2. ja bym używał tego biobizza a florovit oddał 

1a. stosował bym tak jak instrukcja podaje

2a. nawilżacz na kwitnienie się nie stosuje chyba że masz za suche powietrze w swoim klimacie, idealne warunki na kwitnienie to: 26*C i 40% wilgotności

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+