Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 200W | Critical+ 2.0, Euforia


Recommended Posts

Dokładnie jak pisze @Miś będzie łamanie kości.Co do lampy na twój  namiot uprawowy to 250W HPS w zupełności wystarczy.Rośliny wyciagnely się bo słabe światło dają te cfl, zobacz w moich zakończonych relacjach mam taką samą powierzchnie tylko namiot wyższy bo ma 60x60x160 i 250 daje radę w 100%.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Łam na wysokości reszty roślin, najlepiej między piętrami, najpierw delikatnie ściskasz łodygę a następnie powoli przechylasz górę w założoną stronę, aż do kąt 90*, roślina po dwóch dniach naprostuje górę, uważaj tylko aby nie było pęknięć łodygi.

Ja czasami podwiązywałem złamaną łodygę od dołu by się nie podniosła.

Łamanie to stres dla rośliny spokojnie na dwa dni, aczkolwiek na wadzę na koniec nie ma różnicy między łamaną a puszczoną wolno.

:shisha:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam! Już po zabiegu. Na początku zgniotłem łodyge i powoli przekręciłem góre o 90 stopni. Niestety podczas opuszczania łodyga niespodziewanie trzasła i była bezwładna.Nie wiem czy jest to jakaś korelacja z tym, że byłem upalony, ale jest to możliwe XD Mimo wszystko trzyma się reszty, więc postanowilem dla pewności ją podwiązać. Wszystko widoczne na zdjęciach. Mam nadzieję, że jakoś dałem radę :D 

large.IMG_20160705_235555.jpglarge.IMG_20160705_235544.jpglarge.IMG_20160705_235526.jpglarge.IMG_20160705_235448.jpglarge.IMG_20160705_235437.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+