Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

400W HPS 7 x MOBBY DICK 1 x WHITE WIDOW


Rolnik Yoda

Recommended Posts

Co nikt nie odpowiada na moje zapytania? Myślałem że na forum są jacyś znawcy mocy jedi :D

A tak poważnie jak ktoś coś ma do powiedzenia proszę się nie krepować, nie obrażę się wręcz przeciwnie jest nawet kolejny dylemat. Temperatura rośnie i będzie rosła bardziej a ja mam 2 wentylator taki:http://www.growshopjamaica.pl/WENTYLATOR-PROMIENIOWY-PK125MES-2-2-BIEG-FI125-220-360M3/41/ i nie wiem czy wydoli mi na filtrze takim do 250m3/h czy spale wentyl jak będzie szedł na maksa? Mam jeszcze drugi filtr i mógł  bym dać na wylot? 

Tłumik jaki lepiej wygłusza sztywny czy miękki? i jaki długi to tego wentylatora?

\

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Krzaki ci jak sekwoje porosły. Jak ten box ma 0.7x1.2, a one mają po1.4m wysokości, to w realu musi robić jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach. Ten wentylator na pierwszym biegu na pewno wyrobi, na drugim,hmmm wydaje się być za mocny w stosunku do filtra. Może się trochę grzać i hałasu większego narobić. Jak masz kasę, kup większy filtr. 

Ale krzaki ochujenne :) Brawo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki chłopy. A co z orgatrexem lać jak na ulotce czy nie? Jak wy lejecie w 5 tygodniu życia czy 5 tygodniu Flo? Mocno zielone są nie wiem czy jednorazowym opryskiem z Boom Booma można przenawozić? Kiedy obcinać  wiatraki bo gąsz tam straszny chciał bym doświetlić  niższe partie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj zielony stworze. Lej w 5 tyg życia 20ml Orgatrex i 1g Bactrex na 0.5l wody. Postępuj zgodnie z ulotką. Boom Booma powinieneś rozrobić 5ml na 1l wody a Ty zrobiłeś na 0.5l wody czyli stężenie było dwukrotnie większe niż zalecane. Do tego powinieneś pryskać do momentu kapania a nie aż Ci się skończy. Biorąc pod uwagę, że masz "tylko" 9 krzaczków i wszystko na nie wypryskałeś to musiały dostać ostrego kopa. Niemniej nie ma się co przejmować. Nie powinno to wpłynąć na dalszy rozwój. Jest dobrze i malinowo :) pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej Panowie. Panną tyłki rosną w sobotę - niedzielę zrobię up. Pytanko do tych którzy używali https://www.taniejaranie.pl/1633-filtr-węglowy-3-warstw-360m3-fi-125mm.html dobry ten filter? albo jaki inny byście polecili? Jaki tłumik lepiej wytłumia? sztywny czy miękki ? Co polecicie bo muszę robić zamówienie.  Dzięks 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+