Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x250W | Sensi Skunk, Super Skunk Auto


Recommended Posts

spox nie miewam sie nasmiewac bo sam tez jestem noga w innych dziedzinach dobre podejscie i branie na klate krytyki tez tak robilem a byla tu swojego czasu prawdziwa loza szydercow ;) Pytaj,czytaj forum i ucz sie na wlasnych bledach i nie powielaj cudzych a bedziesz mial satysfakcje gwarantowana :big-joint:

ja nie mam nikogo kto by mi cos podpowiadzal i doradzal tylko was tutaj chlopaki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po zgłębianiu kolejnych połaci forum dotarło do mnie ze 4 moje pociech sa niefeminizowane. Wywołało to we mnie delikatne zaniepokojenia. Teraz pytanie kiedy najwszczesniej okaze sie ze to dziewczyny czy chlopaki.

Prosiłbym was tez koledzy żebyście podpowiedzieli jakie nasiona jakiej odmiany nabyć na następny rzut

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to ja narazie mam 4 taki i 4 takie, do automatów mogę dać mniejsze donice???, na następny rzut kupiłem Sensi Skunk Feminized pytanie teraz jaki automat będzie ok teraz mam Super Skunk Automatic Feminized,

i potrzebuje porady jaki nawoź kupić bo ten co dostałem w spadku to jest do hydro i coco. Pomóżcie, będę wdzięczny za link.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+