Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x250W | Sensi Skunk, Super Skunk Auto


Recommended Posts

uwielbiam poranne zagladanie do dziewczyn. Najstarsze moje gwiazdy dzis koncza 3 tygodnie :)

 

Wczoraj dostaly pierwsze podlewanie z nawozem:) oczekuje na 2 namiot i zaraz po przesadzaniu w donice duże dam znać.

 

Tak sie zastanawiam możne odrazu po wykiełkowaniu pakować je do dużych do nic?? tak na przyszłość pytam

 

2417ak7.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

juz czas na wieksze donice jesli to tylko te rosliny co na fotce to lekko sie zmieszcza w tym namiocie w docelowkach jesli to auto to wystarcza donice 5-7 litrow.Pozdro i z fartem!

4 auto 4 foto, choć samemu ciężko jest mi rozróżnić które sa które, ma szczęście podpisałem. Będą po 4 roślinki na namiot

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

masz namiot 1,2 x 1,2 i chcesz tylko 4 rosliny?to jest 1,4m2 spokojnie bym wsadzil te 4 normalne w donicach 11l i 2 auto w 7 l do tego mozna spokoje zmiescic i wszystkie ale mnie taka powierzchnia naklaniala do treningu LST przy wegu do 30 dni i pozniej przelaczyc na flo i wynik moze byc naprawde kozak do tego namiotu HPS 600W.Cfl to slabe swiatlo i te 500 co masz bedzie i tak malo.2 metry wysoki to juz lekko miescisz wszystkie nawet bez treningu.Ktora to juz to twoja uprawa w szafie?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

masz namiot 1,2 x 1,2 i chcesz tylko 4 rosliny?to jest 1,4m2 spokojnie bym wsadzil te 4 normalne w donicach 11l i 2 auto w 7 l do tego mozna spokoje zmiescic i wszystkie ale mnie taka powierzchnia naklaniala do treningu LST przy wegu do 30 dni i pozniej przelaczyc na flo i wynik moze byc naprawde kozak do tego namiotu HPS 600W.Cfl to slabe swiatlo i te 500 co masz bedzie i tak malo.2 metry wysoki to juz lekko miescisz wszystkie nawet bez treningu.Ktora to juz to twoja uprawa w szafie?

tylko sie nie smiej prosze bo to moj debiut

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

spox nie miewam sie nasmiewac bo sam tez jestem noga w innych dziedzinach dobre podejscie i branie na klate krytyki tez tak robilem a byla tu swojego czasu prawdziwa loza szydercow ;) Pytaj,czytaj forum i ucz sie na wlasnych bledach i nie powielaj cudzych a bedziesz mial satysfakcje gwarantowana :big-joint:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+