Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 2x250W | Sensi Skunk, Super Skunk Auto


Recommended Posts

Witam koledzy troszkę późno zaczynam bloga ale nie taktem  z mojej strony byłoby  gdybym go nie założył gdyż moja dotychczasowa wiedze opiera sie na waszych poradach i znalezionych tu tematach.

 

na chwile obezna jest taki zestaw:

namiot 1,2x1,2x2

2x cfl 250w 6400k Lumii Maxi

filterek węglowy

wentylator 12m3/h

5l nawilżacz

wiatrak

 

8 dziewczynek:

4x sensi skunk, najstarsze 18 dni od wykiełkowania najmłodsza 15

4x super skunk automat, najstarsze 18 dni od wykiełkowania najmłodsza 10

 

W drodze jest kolejny namiot z taka sama konfiguracja wyposażenia

 

Do tego na flo żarówki zostaną zmienione na dual spectrum ( 6400k+2700k) bądź tylko 2700k tu będę potrzebował podpowiedzi

 

Obecne naświetlanie to 24h

 

Na chwile obecna dziewczyny siedzą w małych 1l donicach, wraz z nadejściem namiotu, zostaną przesadzone do 12l kwadratowych donic

 

Podłoże to najlepsza gleba jaka udało mi sie kupić w markecie z domieszka perlitu w proporcji 1;3

 

Kobitki jeszcze nie trenowane, choć sadze ze trening trzeba będzie zacząć

 

Nasionka moczyłem 8h w wodzie w pojemniku do zaparzania kawy który pozwolił mi sprawić ze nie pływały po wierzchu lecz były cale w wodzie. Następnie trafiły na chusteczki i w cieple ciemne miejsce, Po 3 dniach do ziemi. Szczęście początkującego 100% kiełków :)

 

fotek mało ale będę starał sie co tydzień coś dodać

 

 

DSC_1183.JPG

DSC_1185.JPG

DSC_1188.JPG

DSC_1189.JPG

DSC_1190.JPG

DSC_1186.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Osobiście polecam zestaw biotabs. Bardzo prosta uprawa i wyborne palenie. No i 100% bio. Ale ile rolników tyle opinii. Inni pewnie polecą coś innego. Nawozów masz multum i musisz wybrać coś co TOBIE pasuje. 

mi chodzi o ladny i max plon jaki da sie wychodowac, tez swoja droga poszukuje kogos kto by podpowiedzial na nastepny raz jakie nasiona kupic, daj prosze linka do nawozu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+