Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180/93W | Royal Dwarf


Recommended Posts

Witam w nowym wątku :) 

Postanowiłem nie robić syfu w tamtym GJ i pomyślałem , że lepiej założyć nowy - mimo , że box ten sam  :)

 

 

Box: szafka 37x47x60
Podłoże: PLAGRON Light Mix
Doniczka: Nirvana® Root Pouches 3,8l

Nawozy : PLAGRON Terra Bloom , PLAGRON PK 13/14 , HESI BOOST
Biostymulatory: VALAGRO McCREAM , ARYSTA ASAHI SL , EmFarma Plus™
Światło: SunSpect LED 180W Full Spectrum - realny pobór mocy 93W
Wentylacja: 2x wiatrak USB ( 2x100mm , 1800rpm )

 

Na watę poszedł kolejny Royal Dwar @ RQS - mimo , że ostatnim razem pestka nie wzeszła , postanowiłem się nie poddawać i dalej z nią pocisnąć ;) Tym razem też było z nią pod górę - kiełkowała ponad dwa dni a pestkę i tak musiałem w palcach otworzyć. Ale tym razem po przejściach dałem jej więcej czasu i po kolejnych 3 dniach w glebie w końcu wczoraj "wylazła" na powierzchnię :)

I tym sposobem zapraszam na mój drugi GJ  B)

 

Dzień 0 , Dzień 1 & Dzień 2

 

gallery_3712_1691_1524819.jpggallery_3712_1691_1077188.jpggallery_3712_1691_1166905.jpggallery_3712_1691_804487.jpggallery_3712_1691_2325433.jpggallery_3712_1691_597626.jpggallery_3712_1691_436397.jpg

 

 

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Scooby Najważniejsze to się nie poddawać i iść pod prąd.(Moja szkoła,hehe,wyniesiona od mojego senseja "dlatego u mnie zawsze 120% mocy" )

 

Zasiadam w 1 rzędzie :shisha:  tym razem ja bo zastanawiałem się nad tą odmianą gdyż , gdzieś wyczytałem,że jest bogata w CBDN a to mnie jest potrzebne na osteoartrozę(dzięki Misiu za tablekę).

 

Sorki za offtop ale..rozumisz...te :bongo:  mnie czasem robią :zmiazdzony:, tutejszy hasz uryyywa duuupę...(jeszcze jak wiesz kto robi w garażu "metoda lodowa").

 

W zdrowiu i jak zawsze z pięknym finiszem :weed_victor:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Panowie za dobre słowa :) Postanowiłem dorzucić drugą panienkę do boxa po tamta wydawała mi się od początku jakaś "kulawa" i faktycznie robi się jeden top od dołu do góry , więc nie powinno być lipy z miejscem - chociaż tego nigdy nie można być pewnym.

 

A co do wilgotności @Panika - powiedzmy , że w tym miejscu/pomieszczeniu nie mam problemu z wilgotnością :) A nawilżacz chcąc nie chcąc by miał za małą odległość do panelu , więc pozostają mi te śmieszne pojemniki z wodą dzięki którym w całokształcie wychodzi w granicy 50% "plus , minus" parę procent :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+