Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Barneys Farm Critical Kush


Recommended Posts

KrolJulian jak zrobisz im krótki weg i nie będziesz ich trenował to ładne pały powinny ci wyrosnąć. Pozdro

 

Nie ukrywam że było by miło:) a powiedz mi to co myslisz bez tego toppingu ? czy zrobić im? i jaki weg byłby optymalny według Ciebie? ja myslałem coś koło 14dni może z lekkim hakiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamiętaj ze jeśli robisz topping to krzaki rozrastaja się bardziej na boki a gdy masz mało miejsca to nie jest wskazane. Wega pociągnij te 14 dni jeżeli stwierdzisz ze mało można go przeciągnąć. A nie trenowane rośliny tez potrafią dać naprawdę przyzwoity plon. I zawsze trawkowa ekipa służy pomocą. Pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamiętaj ze jeśli robisz topping to krzaki rozrastaja się bardziej na boki a gdy masz mało miejsca to nie jest wskazane. Wega pociągnij te 14 dni jeżeli stwierdzisz ze mało można go przeciągnąć. A nie trenowane rośliny tez potrafią dać naprawdę przyzwoity plon. I zawsze trawkowa ekipa służy pomocą. Pozdro

 

No powiem CI że ogólnie chciałem próbować robić ten topping, ale wsumie miejsca to tam nie bd za dużo także chyba mi przemówiłeś i odpuszczę a co sie odwlecze to nie uciecze;)

Co do Trawkowej ekipy nie ukrywam że liczę na pomoc:) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam chyba GL zrobionego CK ale ze stajni Dinafem jak dobrze pamiętam luknij tam a zobaczysz?.

Pamiętam że rósł jak chciał hehehe?.

Bardziej agresywną w uprawie jest tylko z tego co próbowałem to Amnesia Kush od Dinafem.

Idz za radą krótki weg dostosowany do wysokości i do powierzchni boxa roślina urośnie ci minimum 3

razy na flow.

Pozdro.?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam chyba GL zrobionego CK ale ze stajni Dinafem jak dobrze pamiętam luknij tam a zobaczysz?.

Pamiętam że rósł jak chciał hehehe?.

Bardziej agresywną w uprawie jest tylko z tego co próbowałem to Amnesia Kush od Dinafem.

Idz za radą krótki weg dostosowany do wysokości i do powierzchni boxa roślina urośnie ci minimum 3

razy na flow.

Pozdro.?

 

Tak właśnie dziś go oglądałem, myślę koło 14 dni wrzucę zdjęcia jak wyglądają w 14 dniu i będę cekał na rady:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich i zapraszam do oglądania oraz komentowania:)

Dziewczynki mają dziś 11 dzień życia wydaję mi się że jest ok, tylko mam zastrzeżenia do jednej rzecy mianowicie listki są

delikatnie wykrzywione do dołu nie wiem czy się powinieniem czymś martwić czy wszystko ok ?

 

Temperatura dzień 26-27/ noc około 17-18

Wilgotność dzień około 65%-75% /noc około 80%


post-42806-0-72320100-1460204609_thumb.j

post-42806-0-61427700-1460204649_thumb.j

i tutaj dwa zdjęcia tych wykrzywionych listków o których wspominałem

post-42806-0-21243900-1460204696_thumb.j

post-42806-0-96566200-1460204720_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+