Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1


Recommended Posts

najbezpieczniej kup w growshopie ph- i po klopocie a butelka starczy ci na kilka upraw z octem bywa roznie.Co do odmian jakie masz to moga być powinno sie wybierac takie ktore maja stosunek CBD i THC 1:1 nastepnym razem polecam tobie odmiany z CBD Crew,Dinafeme i Medical Seeds.Jedna z lepszych odmian medycznych jest tez Canatonic z Resin Seeds.Pozdrawiam i z fartem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok, dzięki za odpowiedź, niestety z przykrością musszę stwierdzić, że nasionka wsadzę do wody dopiero w przyszły piątek, gdyż w poniedziałek rano lece do Polski, sytuacja awaryjna - więc sadzenie dopiero po powrocie.... Następny UP dam dopiero jak dziewczynki wyjdą na świat :) ... razem z fotorelacja:)

 

 

jeszcze raz wszystkiego dobrego wszystkim życzę!!!\

 

Z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc, mam te trzy ziemię które są na zdjęciu. Powiedzcie proszę czy ja te ziemię mam wymieszać wszystkie razem czy np. light do sadzonek a canna professional plus to do docelowych donic? Bo wyczytalem że panienki nie lubią zbytnio przesadzania do innych gleb i najlepiej jest wszystko robić w jednym. rodzaju gleby. No a mi sprzedali 3 rodzaje. jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak masz autoflowery to lepiej nie przesadzaj, normalne jak delikatnie to zrobisz to nic im nie bedzie. Wiadomo ze od poczatku lepiej trzymac w docelowym miejscu. Co do ziem to po przemieszaniu muisz zbadac ec i ph bo moga wystapic niedobory chodz ja bym ich nie mieszal, czesc bym rozsadzil w takiej a czesc w takiej ale moze ktos ma inne doswiadczenia w mixowaniu ziemi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+