Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180/93W | Auto Black Mazar XL


Recommended Posts

@Drugi Plan - no jak by nie było w tym boxie już uprawiam od prawie 2 lat - więc odpowadając na Twoje pytanie - tak uprawiałem i wszystkie relki z tego boxa są na forum. Poszukaj dobrze w zakończonych - zdjęć tam nie brakuje  ;)

 

Wszystko jest opisane w pierwszym poście - dla pewności - donica podana w opisie Grow jest pierwszą i zarazem docelową doniczką.

Odnośnie ziemi - tak , medium to light-mix @ Plagron

 

@zasobnik - Dzięki :) a z tą nauką to nie przesadzaj  :) Ja raczej wzorem do naśladowania nie jestem ;) - w uprawach również. Czasem pójdzie OKO - a czasem ciut gorzej , ale zawsze swoje to swoje :) 

@Toksyna - Dzięki :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DrugiPlan jak mogles niewidziec relek w tym boksie.. widac ze nie czytasz pamiętników ;) Scooby te bioemy mozna mieszac z pozywka np grow i voodo? tak zeby na raz podawac

 

@Panika - Święte słowa :D

A co do BioEmów to raczej nie ,  nie należy tego mieszać z innymi środkami czy nawozami. Z Emami nie ma co przesadzać , bo jak nie będą miały "pożywki" w ziemi - w postaci osadów soli (po nawozach) czy po innych syfach to zajmą się korzeniami.

Ja leję w razie potrzeby - jak mam problem z blokadą , albo leję po nawożeniu PK.

 

@bart85 - Witam i miłego oglądania :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+