Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED | Northen Light Auto od Bulka


Recommended Posts

widzisz rosliny jak ludzie indywidualnie pobieraja skladniki obserwowalem to na roslinach tych samych odmian ktore rosly w tych samych warunkach jedne ladnie rosly inne marudzily teraz jak u mnie zaczynaja kwitnac rosliny to maja osobne diety bo obserwuje jak wyjadaja odzywki czyli sprawdzam ec.Jakiej ziemi uzyles mozliwe ze uwalnia w czasie nawozy zawarte w wlasnym skladzie? a ty jej dokladasz jeszcze.Ja rzadko leje pelne dawki na flo to jak kwwitnienie sie naprawde rozbuja i widze po roslinie ze potrzebuje wiecej.Przelej min 3x pojemnosc donicy.Pamietaj ze nawozy Bio maja wiecej azotu w skladzie nawet jesli to nawoz na flo.Stosuje nawozy bio od Advanced Nutriens i tez zaobserwowalem ze mimo przeplukania po dodawaniu tylko nawozow na bio rosliny sa ciemne wiec reguluje dawkami zobaczymy jak mi zleci bo sam uzywam czystych organicznych pierwszy raz.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart - na następny raz zastanów się czy jest sens - przy auto i przy tym panelu - gdzie roślina określa się ok. drugiego tygodnia życia , dawać nawóz na weg ? Powiem Ci , że ja przy Light-Mix ' ie tylko raz nawoziłem roślinkę na weg - Auto Afghan dostała pół dawki TNT Complex i drugi raz 0,75 zalecanej dawki i praktycznie po kilku dniach wystapił nadmiar azotu.

Poratowałem się dość szybko BioEmami i pomogło , ale przy tym grow odpooszcze kompletnie nawóz doglebowy na weg.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+