Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Pineapple Kush


Recommended Posts

Witam koledzy dzięki za dobre słowo :) postanowiłem zrobi,ć upa bo zmieniłem dziś słońce na 12h i żarówę z mh na hps jest to 19 dzień roślinek wszystko idzie jak na razie  w porządku 2 dni temu ostatni raz dostały iguenę grow teraz lecim z bloomem :D roślinki rozrastają się w boki a odrosty same gonią głównego cieszy mnie to wsumie bo nie mam czasu zabardzo na treningi itp. itd. temperatura 25 wilgotność 65% niedługo wywalę nawilżacz z boxa co by plecha się jakaś nie przyplątała sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak :

 

DSCN1355

DSCN1356

DSCN1357

DSCN1362

DSCN1371

DSCN1372

 
POZDRO KOLEDZY :) :) :)

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wywalisz ten nawilżacz, to nie będziesz miał za sucho?

 

/Łaaadnie to wygląda :)

Myślę że nie będzie za sucho robiłem testa bez nawilżacza przez 3 godziny i spadło do 50% one już same zaczynają parować ale zawsze jak by się coś działo to nawilżacz może wrócić pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam koledzy :) jest to dzień 26 roślinek tydzień od przełączenia na kwitnienie dziewczyny dostały dziś 2ml voodoo (ostatni raz) i 3ml iguana bloom ph 6,3 temperatura 25 wilgotność 55-60% jak widać trochę pojaśniały już nie są takie mocno zielone ale moim zdaniem to dobrze bo zbyt dużo azotu blokuje kwitnienie już widać parę włosków ale nie ma ich za dużo dodaję parę sami oceńcie :

 

DSCN1373

DSCN1379

DSCN1382

DSCN1384

DSCN1385

 
POZDRO KOLEDZY :) :) :)

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+