Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x24W / HPS 150W | Blue Cheese, Auto Big Devil


Recommended Posts

Witam wszystkich. Stwierdziłem, że zamiast otwierać co chwilę nowy temat z jakimś pytaniem, założę jednak GL. Mam nadzieję, że w końcu z lepszym wynikiem :)

 

 

Nasiona: 1x Blue Cheese z outdoora 2015, 1x Auto Big Devil

Box: WEG - Lodówka 30x40x50,  FLO - Lodówka 40x50x100

Ziemia: Biobizz

Doniczki: Pudełka po lodach 1l :)

Nawozy: Biobizz Grow, Bloom, TopMax

Wentylacja: Lodówka mała: wlot - pasywny 100mm, wylot - wiatrak komp. 100mm 12V

Oświetlenie: 2xCFL 24W (energooszczędna jedna osram, a druga z biedronki) 2 różne barwy. około 3200K i 4600K + odbłyśnik z foremki na makowiec ;)

Nawilżacz "Świniak"

 

 

 

Nasionka po namoczeniu 24h w kieliszku,  leżakowały sobie na papierowych ręcznikach. Obie ciężko się zbierały ale udało się. Zaznaczę że Blue Cheese jest z out-a zeszłego roku. Na około 10 nasion tylko to jakoś dało radę, Big Devil rzucony na ręczniczek w momencie gdy pęknięty ser poszedł do ziemi. Główki wystawiły dzień po dniu więc liczę pierwszy dzień wspólny

Panie zaczynały w kubeczkach po monte. Około dnia 10 (devil) i 12 (ser) zostały przesadzone do pojemników po lodach z powodu braku miejsca w małej lodówce. Ser ciężko to przeżył co widać na załączonych obrazkach :P

Na niektórych fotach widać 3 kubeczki, gdyż miały być 2 sery, ale jeden nie dał rady nawet wyjść spod ziemi.

Tak wyglądało ich życie...

 

Dzień 1 + Box Lodówka

 

1d

1d

 
 
Dzień 2
 

2d

2d

2d

 

Dzień 9

 

9d

9d

 
Dzień 13
 

13d

13d

13d

13d

 
Dzień 17
 
Pierwsza dawka bio-grow -  0,2 litra wody + 0,2 ml grow
 

17d

17d

17d

17d

 
Jeśli chodzi o Big Devila myślę że po powolnym początku nie jest z nim źle. Zaczyna pachnieć.
Serek na razie sobie żyje... ale powoli. :) W sobotę zostaną przerzucone do  dużej lodówki, jak nie obie to przynajmniej Devil. Pozdro i komentarze mile widziane
 
Uffff... trochę to zajęło :P

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie byłem pewny czy uda mi się zmotac tą większą lodòwkę i z powodu braku miejsca po wysokosci postawiłem na te pojemniki.

Widziałem kiedys jakis GL w ktòrym automaty ze dały rade w puszkach po piwie więc może starczy..

Ser jak się zbierze, postaram się przesadzic do czegoś większego :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki dzięki Panowie :)

Devil rośnie, ale za to serek taki liliputek :) Ale niech sobie będą oba puki miejsce jest

To tak z innej beczki. Jutro będę montował większą lodówkę i teraz pytanie czy dziurę na wlot powietrza dac zaraz nad podłogą czy troszkę wyżej żeby dmuchało bardziej na roślinki a nie w donice? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt nie zagląda, ale i tak szybki UP ;)

 

Jakoś tam leci. Big Devil (łaciate) jakaś taka oklapnięta od wczoraj wieczór... W środe dostała około 200ml wody + 0,2ml biogrow. Dzisiaj miała dość sucho i podlałem samą woda do momentu wyciekania dołem.

Tak to wygląda.

 

Dzień 20

 

20d

20d

20d

20d

20d

 

Pozdrawiam nielicznych co zaglądają ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+