Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Queen Special, Super Kush, Sweeaty Betty x Critical+, Bombardier Kush


Recommended Posts

Ponawiam Smaku wzorowo wsio znaczy ble Ty moźesz robić z udziwnieniami tak żeby możnaby się uczyć

nowych myków?.

Odległość odrestów, kolor,wzorst,timeing planta jednym słowem wzór na prowadzenie planta ale to już

było?. Nudzi perfekcja bez wygibasów.? Potrafie sobie wyobrazić że maskrujesz (krosy itp.) rośliny

ale pokaż to a nie tylko perfekcja. Chciałbym zobaczyć relacje z robienia krosów albo coś na ten

typ. A to że jesteś odpowiednią osobą którą próbuje podkręcić do tego to chyba wszyscy nie mają

wątpliwości.

Wiem wiem nie miejsce na takie komenty ziom ✋.

Pozdro?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Ponawiam Smaku wzorowo wsio znaczy ble Ty moźesz robić z udziwnieniami tak żeby możnaby się uczyć

nowych myków?.

Odległość odrestów, kolor,wzorst,timeing planta jednym słowem wzór na prowadzenie planta ale to już

było?. Nudzi perfekcja bez wygibasów.? Potrafie sobie wyobrazić że maskrujesz (krosy itp.) rośliny

ale pokaż to a nie tylko perfekcja. Chciałbym zobaczyć relacje z robienia krosów albo coś na ten

typ. A to że jesteś odpowiednią osobą którą próbuje podkręcić do tego to chyba wszyscy nie mają

wątpliwości.

Wiem wiem nie miejsce na takie komenty ziom ✋.

Pozdro?

 

@Plantator widzisz mnie też mdli że tak idzie bo jedyne co robie to pilnuje parametrów pożywki przy mieszaniu i miałem nie zakładać relki ale chciałem podzielić się moim nowym doświadczeniem czyli uprawy na nawozach organicznych i włożyć jakieś moje krosy by pokazać że nie ma herm zresztą mam kontakt z growerami którzy maja posadzone wieksze ilości moich krosów wiec też nie musiałem nic pokazywać i udowadniać na siłę.Pewnie jak będę robił w przyszłości nasiona to z przyjemnością założe temat byś mógł zobaczyć jak ja to robie bardzo szczegułowo.Po kolejne może też tak jest że ja wyznaję i mam swoje zasady zawarte w mądrościach przysłów ludowych takiejak im mniej pokazujesz tym lepiej śpisz,jak jeść to małą łyżką itp...I nikogo nie chce nakrecać ani namawiać na uprawę bo to jest karane,nie uważam też że jest w moich uprawach jakaś perfekcja sam czesto piszę do producenta nawozów i upewniam się czy dobrze postępuję i muszę tu podziękować owym ludziom że potrafią mnie wysłuchać i dac odpowiedz na nurtujące mnie pytania.Nudne tematy można omijać i do nich nie zagladać też tak robie.Myślę też że moje relacje pomogły nie jednemu początkujacemu tak samo jak ja nigdy nikogo nie olałem gdy prosił o pomoc.Bardzo miło mi słyszeć jak ktoś wytyka mi błedy i jak mnie chwali co jest dla mojej osoby bardzo motywujące.Jeśli w najbliższym czasie pojawią się moje nasiona w sklepach to też nie bede nachalnie prosił o ich kupno jak zauważyłem to na innych forach bo co ma być to bedzie ale wku***a mnie jak ktoś mówi że się hermią i bardzo dziwne że na dzień dzisiejszy tylko u jednej osoby wszystkie gdy sprzedałem 500szt i nie dostałem wiadomości od nikogo innego by to miało miejsce pomijając setki nasion które rozdałem za free,przyznaje i kazdy kto to robi też przyzna że nigdy niema 100% że nie trafi sie herma lub roślina która bedzie zamulać lub odstawiać od innych to jest natura i genetyka wystarczy popatrzeć na ludzi.Bardzo chetnie zrobię tą relkę dla Ciebie z robienia nasion z klonowania i innych technik w których jestem laikiem chciałbym tez pracować w innych systemach uprawowych i pewnie też dałbym rade i zrobił relacje ale wiele rzeczy mnie ogranicza do tylko takich akcji np:rodzina,mało miejsca na uprawe hydro nawet DWC o którym śnię każdej nocy.Powolutku do celu może i do mnie los sieę uśmiechnie i będe legalnie robił to co lubie i na duzą skale bez poczucia że zawiode przez wpadkę rodzinę ale to dopiero może na innej ziemi ;) Pozdrawiam!Uzależniony od uprawy :)SM 999

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smaku prawilnie gadasz?, ja o twoich krosach słyszałem same wypasy tylko raz ktoś tu chyba(na tym

forum) coś marudził jak bodajże byłeś off jakiś czas. Z tego co się orientuje z opinii innych to nie

masz się co martwić o swoją opinie. W twoich relkach nawet jak coś idzie nie tak to i tak koniec

końców idzie piknie i to jest profeska wyczucie planta. Twoje expozycje zawsze z przyjemnością się

ogląda i tak troche podkręcam Cię ?do pokazania czegoś co dla mnie jest magią(krosy).

Przedewszystkim bezpieczeństwo ziom? pokazuj tylko jak jesteś pewien bezpieczeństwa.

Kiedyś się musimy bimbru z Tennessee napić i spalić cosik i pogadać☺.

Pandora rules?.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                     Dzień32, wega 20, indukcja 3, kwitnienie 9

 

 

Witam zacne grono! Jak dotąd wszystko idzie bez problemów ,rośliny dostają tylko po 3ml Iguana bloom na litr wody.Zaczynają już pachnić prucz jednej po której bym się spodziewał po genach że powinna chodzi mi o Special Kusha z British Columbia Seed Company który nosi geny HinduKush x NL#5.Zobaczymy jak to bedzie w pózniejszym flo.Nie ma co pitolić reszta na fotach :)

 

Sweaty Betty x Critical+

DSCF2560

 
Bombardier Kush ta roślina która przeszła toping

DSCF2561

DSCF2562

 

Special Kush

DSCF2563

DSCF2564

 

Special Queen#1 z Royal Queen Seeds

DSCF2565

DSCF2566

 

No i jakieś tam z mieszkanka roślinek :)

DSCF2556

DSCF2557

DSCF2558

DSCF2559

 

Siema do kolejnego !

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

panie busz tam bedzie nieokielznany pozdro

 

Busz juz jest kilka liścieni zostało wyciętych :D jak na razie wilgotność extra te osuszacze nawet coś działają zlewam co drugi dzień po 50ml wody z każdego.Podlewam zaraz po zapaleniu się lampy tak że w nocy wilgotność mam między 40 a 45%.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+