Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Queen Special, Super Kush, Sweeaty Betty x Critical+, Bombardier Kush


Recommended Posts

                                                                           AVE! Partyzanci :)

 

 

                                                                          Dzień15

 

 

Od jakiś 5dni rośliny w donicach docelowych.Zostały podlane po 2ml Voodo i Pirahnia oraz 1,5ml Iguana Grow oczywiscie na litr wody. Nawozy znacznie zmieniają ph wody więc musiałem regulować użyłem do tego Ph - do regulowania wody w akwariach :) Pożywka ma teraz 6,3 ph. temperatura dzien22-25stopni C w nocy 19-22stopnie.Nic teraz najnudniejszy etap wega wiec nic zbytnio się nie dzieje wiec kolejne fotki za jakiś tydzień.Pozdrawiam i zapraszam do oglądania.

 

Sweaty Betty x Critical+

 

 

Bombardier Kush po Topingu

 

 

Special Queen z RQS i pierwsza gleba

 
 

 

Special Kush od British Columbia Seeds

 

 

U mnie Smaku właśnie słabo zmieniają ph wody jak doleje 2ml Voodoo i 1ml Iguany Grow na litr to maxymalnie do 0,5 się zmienia  piękne  roślinki :D AN rządzi  :)

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Adi83 no to Ci już pisze voodoo2ml + Pirahnia2ml+ iguana grow 1,5 to już o 2ml koksu wiecej niż u Ciebie wiec tak woda odstana 24 h u mnie ma Ph 6,8 po dodaniu tej dawki bakterii,grzybków i nawozu ma Ph 7,4 wiec muszę zbijać do 6,3 czemu?a temu bo moim zdaniem to idealne Ph do uprawy w ziemi :)

Ph A przysfajanie microelementow

Ph Dla roslin

 

 

 

@PanikaGoryla w pierwszym tygodniu dałem połowę zalecanej dawki Voodoo w drugim tygodniu jedno podlanie pełna dawką Voodoo i Pirhania trzy dni przed przełaczeniem mam zamiar przepłukać ziemię i podać w pierwszym tygodniu flo dwa razy w pełnych dawkach i Voodoo i Pirahnie.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Adi83 no to Ci już pisze voodoo2ml + Pirahnia2ml+ iguana grow 1,5 to już o 2ml koksu wiecej niż u Ciebie wiec tak woda odstana 24 h u mnie ma Ph 6,8 po dodaniu tej dawki bakterii,grzybków i nawozu ma Ph 7,4 wiec muszę zbijać do 6,3 czemu?a temu bo moim zdaniem to idealne Ph do uprawy w ziemi :)

 

 

 

@PanikaGoryla w pierwszym tygodniu dałem połowę zalecanej dawki Voodoo w drugim tygodniu jedno podlanie pełna dawką Voodoo i Pirhania trzy dni przed przełaczeniem mam zamiar przepłukać ziemię i podać w pierwszym tygodniu flo dwa razy w pełnych dawkach i Voodoo i Pirahnie.

Zastanawiam sie czy to samo sie ma do outa no i czy grow lac razem z vodo?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panika a czemu nie lać z growem ja teraz lałem i nic się nie stało przecierz to flora bakteryjna która przerabia sładniki odżywcze by były lepiej przyjmowane przez rośliny.Bez celu tego nie robię zasięgałem opini u samego producenta i zawsze otrzymuję odpowiedz na każde pytanie jak do Nich napiszę nigdy mnie nie olali.Pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panika a czemu nie lać z growem ja teraz lałem i nic się nie stało przecierz to flora bakteryjna która przerabia sładniki odżywcze by były lepiej przyjmowane przez rośliny.Bez celu tego nie robię zasięgałem opini u samego producenta i zawsze otrzymuję odpowiedz na każde pytanie jak do Nich napiszę nigdy mnie nie olali.Pozdro

Aha czyi jak zmieeszam grow z voodo w karnistrze 30l to bede tym lal zarowno sezony jak i automaty od 7ego dnia zycia

Dzięki Smaku :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+