Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 75W | Auto AK-47


Recommended Posts

Jest okej, teraz już ne powinno nic sprawiać problemów.

 

8 luty- Dzień 1

 

i od rzazu dnia pierwszego, po odebraniu paczki z perlitem, ukorzeniaczem, BioTabsami i agrowermikulitem trafiła do docelowej.

W czwartek wyjeżdżam na niecałe dwa tygodnie do Włoch, więc innego wyjścia nie miałem.

Teraz się zastanawiam, na czas wyjazdu  podnieść żarówki, i syto podlać, czy lepiej oddać znajomemu pod opiekę?

jakby sama miała rosnąć, to może się popalić uschnąć i wiele innych.. A znów do znajomego trzeba będzie wszystko przenieść po cichu...

Co mi poradzicie?

 

 

i do tego mój ekstra nawilżacz :puff:

 

Wsadzać już Tabsy w ziemię? Weszło jakieś 7-9L, więc myślę że 1tabletka wystarczy. Zalecane jest 1 tabs na 5L

post-43434-0-03466500-1454933477_thumb.j

post-43434-0-00328300-1454944936_thumb.j

post-43434-0-12794500-1454944982_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

@Drwal

No właśnie! Niestety nie mam, bo przy ostatnim grow mi się spieprzył... Będę musiał zakupić coś nowego, ale nie wiem czy teraz, czy przed outem.

Tymczasem nadrabiam domowymi sposobami jak tylko mogę. Wtedy był dość niski odczyt, bo znaj zapomniał o wilgoci.. Ale jak wróciłem dodałem tam kilka zakrętek żeby to jakoś podbić, i kręci się wokół 45%

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+