Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Auto Purple, Grapefruit


Recommended Posts

JW, chociaż?. Jeśli nie masz żadnego metra to nawet dobry jest akwarystyczny kropelkowy.

Mierzysz pH roztworu do podlania celując w kolor żółzieleni 6.0/6.5 (wstrząśnięty i zmieszany) następnie tak do pół godziny kolejny raz.

Z dobrowianka różową możesz dodatkowo porównać kolorki.

EC to do hydro jak dla mnie. Gdy pH odpowiednie to MJ sama przekaże czy czas na dokarmianie. :-)

Pozdro i z fartem.

BTW. Jakiś upik można? Jak tam AK goni juz w docelowej ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 28


 


Jedno jest pewne, następny grow poleci na nowym świetle na wegetacje :/


 


AK: idzie do donicy za kilka dni, pojedyncze korzenie już są przy ściankach doniczki. Myślę czy nie przetrzymać go dłużej na grow i później wrzucić do boxa jak grapefruity będą na świetle flow... zobaczę ile nadrobi :D


 


Szybka fotka


gallery_19650_1602_137601.jpg


 


:yoda:


  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 33


 


Zdjęcie z wczoraj.


Grapefruit: 2 Panienki położone, jednej na pewno przyda się LST, bo widzę zapędy do rośnięcia 'w pałke' :D druga jest po prostu spora i krzaczasta, wydaje mi się że będzie lepiej jak podczas LST będzie oświetlona każda część roślinki.


 


AK: Rośnie bez zarzutu, jeszcze nie wiem co z niego będzie, ale czuje że  maluch to to nie będzie :) (AK na zdjęciu po prawej stronie, przy drzwiach boxa) Do dużej donicy przesiadł się wczoraj tj. 4.03.2016 :D


 


Planuje troszkę dłużej przetrzymać je na GROW świetle, ze względu na AK, ale jak Grapefruity zaczną kwitnąć na dobre (bo troszkę białych włosków się już pojawia) to AK pójdzie WEGEtować do osobnego boxa.


 


Małę foto na podgląd sytuacji. Komentarze mile widziane :)


 


gallery_19650_1602_1245232.jpg


 


:yoda:


  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+