Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Auto Purple, Grapefruit


Recommended Posts

Witam


 


Dzień 9


 


Wszystko podlewam póki co odstaną wodą, ale chyba zacznę dodawać trochę Atami Grow.


 


Grapefruit: Rośnie bez problemów, jak na razie.


 


Auto Purple: Miał małe problemy, oczywiście z moją pomocą, ale po zrobieniu prowizorycznej szklarni dochodzi powoli do siebie.


 


Pod kopułą jest Auto AK47, który ew zastąpi Purpla, jak ten stanie się karłem i nie będzie opłacalne trzymanie go w dużej donicy.


 


Lampa obniżona do około 30 cm.


 


 


 


Zdjęcie ogródka (ale bajzel ... )


 


gallery_19650_1602_439807.jpg


 


gallery_19650_1602_801586.jpg


 


Panienki z bliska :) Słaba jakość


 


gallery_19650_1602_817179.jpg


 


:yoda:


  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pamiętam jak pierwszy raz zabrałem się za automaty, myślałem że FP ma znaczenie i stosowałem na nich HST (toping) co było głupie ale podobał mi się fakt że będą 4 szczyty, nie miałem pojęcią że to aż tak zestresuję roślinę, szczerze nie za bardzo byłem zadowolony z tamtej uprawy, na prąd poszło więcej niżeli zarobiłem na tych paru af-kach.

patrząc na to z perspektywy czasu widzę mase błędów jakie popełniłem nie tylko w trenowaniu ale i w budowie growboxa, teraz moja wiedza sie poszerzyła, na początku bawiłem się tylko w outa teraz od paru dni zajmuję się budową nowego boxa i jak skończę zaczynam z fotorelacją

pozdrawiam i do mety z fartem.  B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 21


 


Witam. Dziś, może trochę późno, ale dziś nastąpiła przesiadka 3 panienek Grapefruita do docelowych doniczek.


 


Niestety, co mnie bardzo smuci Auto Purple nie dała rady i umarła, miała 2 małe listki, pól centymetra średnicy i nie rosła, więc bez sensu było jej trzymanie, dobrze że jednak wykiełkowałem AK47, mam nadzieje ze za niecałe 2 tygodnie ona również przesiądzie się do dużej donicy.


 


Stwierdzam że brak ukorzeniacza, którego używałem wcześniej jest widoczny, ale źle też nie jest, jak to się mawia, silny korzeń, silna roślina :D


 


W tym momencie oświetlam je CFL, bo led jest lepszy na kwitnienie, szkoda, ze lampa nie świeci za dobrze, ze względu na mały defekt, ale widać nie mogłem zaczynać od LED'a, na przyszły grow muszę się wyposażyć w jakiś panel 2w1 (grow/flow), moc ok 250W, ktoś ma propozycje ;) ?


 


Fotki z przymiarki :D


 


gallery_19650_1602_21727.jpg


 


Korzenie pierwszej, najwyższej


gallery_19650_1602_394361.jpg


 


Korzenie małej


gallery_19650_1602_716512.jpg


 


Korzenie największej


 


gallery_19650_1602_159490.jpg


 


Fotka po przesiadce :)


 


gallery_19650_1602_387449.jpg


 


I na koniec fotka w Boxie. Tak wiem, bhp, ale kabel tylko na zdjęciu tak wisi :D


W celu lepszej wentylacji i zmniejszenia temperatury, musiałem ustawić na zewnątrz boxa wentylator biurkowy, który wieje w okno boxa :D


gallery_19650_1602_1203699.jpg


 


 


Pozdrawiam ! :)


:yoda:


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+