Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Auto Purple, Grapefruit


Recommended Posts

Witam w kolejnym Growlogu

 

 

Sprzęt pozostaje bez zmian, ale o tym później.

Nasiona od Holendra: Grapefruit, wg producenta dochodzące w 60 dni, myślę że tego wyniku nie zrobię, ale ciesze się smakową i szybką odmianką, bo już kiedyś ją testowałem :)

 

Czwartą roślinką bedzie AuroPurple od Pyramid Seeds. Co prawda w chwili obecnej pestka ma małe problemy. Po 24h moczeniu w wodzie, oraz 24h na waciku, nie wyszedł kiełek, na tyle długi jak w Grapefruitach. Wyszło moze 1mm, ledwo się otworzył, nie wiem co z tym zrobić, więc poszło nasionko płytko w glebe, żebym widział czy są postępy czy coś nie wyszło ...

 

Growbox:


DS60 60x60 cm podstawa

Wentylacja wyciągająca powietrze podłączona pod filtr węglowy

Jeden wiatrak mieszający powietrze wewnątrz boxa

Ziemia Tescowa :D

Nawozy: Bio Atami - Resztówka, niestety nie mam ukorzeniacza, a był genialny, zostanie sam Flo + Grow

Donice docelowe 11l kwadratowe

 

Oświetlenie:

Docelowo 180W Panel LED 8:1, przystosowany na kwitnienie, tu też pytanie, czy ze względu na moje automaty, moge odpalić te światło od początku grow? Czy jak są małe to dać je pod słabszą lampe CFL250 (z tym ze słabo działa)?

Mam tu straszny dylemat, ale lampa w przyszłości zostanie wymieniona...

 

Kilka fotek:

gallery_19650_1602_20795.jpg

 

 

Pierwsze 3 Grapefruity. To ich 2 dzień, 1.02 poszły do gleby.

gallery_19650_1602_301756.jpg

 

 

Pozdrawiam :)  :yoda:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam


Mamy 6 dzień, odkąd pestki poszły w glebę ;)


 


Niestety moja cierpliwość pozostawia wiele do życzenia. Auto Purple, miał delikatne problemy od początku... Raz że przy kiełkowaniu wypuszczał kiełek bardzo wolno i był on krótki, dwa, jak pestka poszła w glebę, i nie było widać że się unosi, chciałem delikatnie nacisnąć za skorupkę, żeby pomóc Purpleowi ją otworzyc... chyba wtedy urwałem ją od reszty kiełka, przewiduje zgon, ale mam nadzieję że może nie urwałem długiej, istotnej części, oby mi wybaczyła, bo chciał bym posmakować w koncu fioletowego palenia ;)


 


Swoją drogą zastanawiam się jaką odległość zachować pomiędzy szczytami, a panelem? 30-50 cm? Mój panel jest to UFO 180W.


 


Na wszelki wypadek do wody poszła pestka AK47, lubię tę odmiankę, więc powinna przyćmić smutki po ew utracie Purple :)


 


Oto fotka na dzień 6.02, godzina około 9:50 czasu PL.


Pod kopułką oczywiście Purple, reszta to Grapefruity ;)


gallery_19650_1602_33786.jpg


 


Niech moc będzie z wami  :yoda:


  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+