Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Green Crack, AK47, White Russian, Moby Dick, Dj Good, Thunder Haze


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Wiec tak ... startuje z boxem jest to mój pierwszy box jak i grow. Box jest 80x80x160. Lampa 250w hps cool tube jak i również normalny reflektor. Filter węglowy. Mam dwa kontrolery jeden temperatury a drugi wilgotności. Kontroler temperatury załącza wentylatory przy 26.5 a kontroler wilgotności załącza nawilżacz przy 75% (pierwsze trzy tygodnie ) później zejdź do 65%. Zamontowany mam również ozonator który ma dwa zadania. Eliminowanie zapachu i zabijanie bakterii jak i wirusów.

Doniczki i ziemia:

70% canna terra professional plus

15% canna coco professional plus

15% biobizz all mix

Ziemia tak została umieszana bo taka miałem i tyle musiałem dać co by wystarczyło na wszystkie doniczki.Mam 4 automaty które idą do 8l doniczek z materiału (root nurse) i dwie doniczki 11l które są na zwykłe nasiona fem. Jedna fem będę robić na siatce a druga przytne na fim.

Nawozy i różne tego typu rzeczy mam:

Na veg

Canna rhizotonic

Canna Cannazyme

Jungle juice micro

Advanced nutrient grow ph perfect

Na flo

Canna boost

Canna pk13/14

Ripen

Advanced nutrient flo ph perfect

Jungle juice micro.

To tak z grubsza. Roslinki są w małych doniczkach i maja juz kolo 4cm wysokości. Za dwa dni przesadzam je w swoje docelowe miejsca. Jak tylko będę miał chwilkę to wrzucę zdjęcia.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie zapraszam i zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+