Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Powitać Wszystkich po Świętach :)

 

Royal Dwraf cały czas tnie w uja. Najpierw pestka nie chciałą pęknąć , gdy z tym się uporałem Auto Purple NL dopiero trafił na wacik. Teraz sytuacja ma się tak , że Royal Dwarf ciągle wygląga jak kiełek w doniczce -ciągle zwinięte listki i stoi od dwóch dni. Co prawda ukorzenia się bo stawia opór przy ruszeniu , ale coś ujowo to z nim wygląda.

Auto Purple NL od Bulka przez ten czas wygląda normalnie -przegonioł Dwarf'a zdecydowanie i wygląda odpowiednio jak na swój wiek czyli 2 dni.

 

Dwraf 'owi daje czas do jutra. Jeżeli nic się nie zmieni ustąpi miejsce Auto Afghan 'owi. Ale ws3mam się z tym do jutra.

Mam jeszcze coś w zanadrzu , ale o tym narazie szaaa ;)

Fotki dam później , może jeszcze nawet dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kilka fotek:

 

1wszy kulawy Royal Dwarf od RQS - swoją drogą mam pecha do tego breedera.....

 

gallery_3712_1574_1799379.jpg

 

Auto Purple NL @ Bulk Fem. Seeds - z Bulkiem nigdy pecha nie miałem ;)                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

gallery_3712_1574_232500.jpg

 

I coś w zanadrzu ;)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

gallery_3712_1574_1675045.jpg

 

I razem:

 

gallery_3712_1574_2540696.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+