Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

Dzień 26 i 19

 

Sytuacja wydaje się powoli wracać do normy :) Wczorajsze podlanie wodą z Biohumusem i oprysk z McCream to chyba dobry pomysł. Teraz czekam aż donica zrobi się lekka i kilka następnych podlań sama woda. Ewentualnie dodam 2ml BioEm 'ów do litra wody , zobaczymy jak to bedzie jutro.

 

Na początek kilka fotek problematycznej APxNL a na końcu AutoAfghan

 

gallery_3712_1574_2648036.jpggallery_3712_1574_2826648.jpggallery_3712_1574_1148138.jpggallery_3712_1574_2391248.jpggallery_3712_1574_1910416.jpggallery_3712_1574_2698044.jpggallery_3712_1574_111620.jpggallery_3712_1574_1178786.jpggallery_3712_1574_215425.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Scooby  No to się ma rozumieć, mówiłem,że sobie poradzisz.

 

Słyszałeś coś o podlewaniu miodem bądź melasą ? Coś gdzieś słyszałem ostatnio u kolegi ale byliśmy tak porobieni,że zupełnie o tym zapomniałem,hehe...

 

Jak ktoś coś wie na ten temat to poproszę o małe info w tej kwestii.

 

Scooby jeszcze pytanko, gdzie zakupiłeś te donice , bo zastanawiam się czy zdadzą egzamin na dworze a dokładnie na balkonie na następny grow.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - Dzięki :) mam tylko nadzieję , że Auto Purple x NL będzie już miała z górki.

@Żydek85 - oby tak było ;)

Słyszałem , miodu nie używałem. Melasę owszem. Polecam :) Chyba że masz naturalny - organiczny Booster.

Wtedy melasa będzie zbędna , bo większość Boosterów ma w składzie min. melasę.

Donice kupiłem chyba na :

 

https://www.growworld.pl

 

Tyle , że są ogólnie dwa rodzaje donic. Na out i na in :) Wejdziesz , popatrzysz i coś wybierzesz ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - no właśnie nic jej nie brakuje....martwię się że ma za dużo azotu.....albo ostatnim razem za bardzo podlałem. I dlatego w3mała się przez dni kilka. Bo powiem szczerze że wiatraki jakoś specjalnie "mocno zielone" nie są.

Jutro z rana - dziś jeszcze ją przesuszę. Podleje 1ml BioEm na 1l wody. Bo chyba flusz niepotrzebny. Tak myslę :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - no właśnie nic jej nie brakuje....martwię się że ma za dużo azotu.....albo ostatnim razem za bardzo podlałem. I dlatego w3mała się przez dni kilka. Bo powiem szczerze że wiatraki jakoś specjalnie "mocno zielone" nie są.

Jutro z rana - dziś jeszcze ją przesuszę. Podleje 1ml BioEm na 1l wody. Bo chyba flusz niepotrzebny. Tak myslę :)

znaczy podejrzewasz zablokowanie fosforu poprzez nadmiar azotu?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak myślałem , ale teraz sam nie wiem. Zobaczymy co czas pokaże :)BioEm ' y napewno nie zaszkodzą ;)

Bo sam powiedz , flusz chyba raczej zbędny ? A może nie ? ;)

całkiem logiczne.. Nie mam na tyle doświadczenia w boju aby Ci radzic co do flusza hehe pewnie sie wylize ładnie wygląda i wcale dużo tych przebarwień nie ma ;) Ładnie

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No też tak myślę , że tu flusz chyba niepotrzebny. Lookłem przed chwilą donicę i od rana do teraz prawie wiór - te doniczki są zajebiste - jeśli mowa o osuszaniu podłoża  :)

 

Więc dziś podlanie 1ml BioEm z 1l wody. Critical i LaDiva x Pure też dostaną piciu z BioEmami. A propo Criticala i LDxP , muszę ciut ziemi podsypać , bo doniczka mała i korzenie zaczeły górą wychodzić ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+