Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Listwy nie zdejmuję. Lekko oklapnięte bo mają za mokro, ale jedna grymasiła że żarcia za mało więc im po te 100ml wlałem. Teraz 3-4 dni przerwy do suszy i później znowu. Oklapnięte też w dużej mierze są po feminizatorze, bo dla nich to stres jak skurwesyn. Pozdro

o widzisz ale jest gicior zdrowa zielenina ale musisz troche przystopowac z czestym podlewaniem ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Eeeeee tam farmazony. ASAHI SL stosuje od 4 lat i nigdy nie było lypy - cytując R.Burnejkę ;)

Stężenie może być spokojnie wyższe niż zalecane , ale pryskasz tym jak nawozem tylko max 3-4 razy na weg :)

Producent radzi 0,5 ml na 1l a a daje 1 ml na 1l a czasem 1,5 ml :)

nie farmazony sprawdzone pamiętasz  takiego goscia jak DonOmen? roze mu zmutowalo jak za duzo lal i za czesto

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby-Doo mój znajomy na Oucie wali co chwilę i również chwali sobie, muszę kupić na dniach chociaż teraz gdy już zakończyłem opryski Feminizatorem raczej nie będzie potrzebny. Zapomniałem napisać wczoraj kilka godzin przed psikaniem Feminizatorem dostały jeszcze oprysk Cal Max Xtra od AN.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+