Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Maseczka silnie regenerująca włosy, twarz ciało z Awokado i Oleju Konopnego z nasion.


Ambasadorka

Recommended Posts

Witam Serdecznie

 

:hemp_cook: Dziś w SPAnnabis  :hemp_cook: 

 

med_gallery_27223_686_17420.jpg

 

 

Maseczka silnie regenerująca włosy, twarz ciało

z Awokado i Oleju Konopnego z nasion.

 

gallery_27223_686_295677.jpg

 

Super nawilża, poprawia sprężystość włosa, regeneruje słabe włosy po farbowaniu

 

Maseczkę wystarczy stosować raz w tygodniu a po miesiącu stosowania zauważy się bardzo dużą różnicę w kondycji włosów.

Maseczka jest w 100% bio - więc bez obawy o sztuczne konserwanty można się cieszyć darem natury.

Efekt zabiegu jest widoczny już po użyciu za pierwszym razem.

 

Do wykonania mojej maseczki użyłam:

Składniki na włosy długie

 

2 dojrzałe awokado

1/3 szklanki oleju konopnego

2 łyżeczki olejku arganowego 

 

 

Awokado obrałam z skórki, pestkę wyjęłam (tutaj jak zrobić własny kwiat z pestki awokado) wrzuciłam do blendera, dodałam oleje zmiksowałam na gładką konsystencję.

A teraz zabieg - ceremonia SPA w domu.

 

Potrzeba 

czepek foliowy ewentualnie torebkę foliową gdy się nie ma czepka :)

ręcznik 

suszarkę 

Na lekko zwilżone włosy nakładam całą maseczkę, dokładnie od nasady aż po końce. Przy czym dobrze jest wykonać masaż głowy, pobudzi on cebulki, dzięki temu maseczka będzie bardziej działać. Włosy zwijam, i wkładam w czepek, gorącym strumieniem powietrza suszarki ogrzewam całą głowę ok 1 minutę, i nakładam na to suchy ręcznik. Maseczkę należy mieć na głowie minimum 45 minut. Ja swoją nosze 2-3 godziny, wtedy efekt jest bardziej widoczny. Co 30 minut podgrzewam głowę ciepłym powietrzem, włosy chłoną wtedy cenne składniki. 

Taki zabieg jest wykonywany w drogich salonach fryzjerskich lub SPA.

Po upływie czasu, włosy spłukuje ciepłą wodą z dodatkiem szamponu z olejkiem arganowym, a następnie stopniowo schodzę z ciepłej wody po zimną - ten zabieg ma na celu zamknięcie łuski włosa, końcówki nie będą rozdwojone, a nasze włosy będą dodatkowo pięknie błyszczeć.

 

Z tej maseczki można wykonać również zabieg na twarz i ciało.

 

Maseczka regenerująca twarz 

 

Aby maseczka lepiej działała na naszej twarzy warto zawsze przed wykonać drobny peeling twarzy, ja wykonuję go na bazie oliwy z oliwek, oleju konopnego i cukru brązowego.

Gdy peeling był zrobiony można nałożyć niewielką ilość maseczki na twarz i dekolt.

Maseczkę należy trzymać 15 minut po czym zmyć letnią wodą i ewentualnie kilkoma kroplami olejku arganowego nasmarować twarz. 

 

Gotowe!

Szybko i zdrowo - a co najważniejsze efekty są zdumiewające gdy stosuje się ją często.

 

gallery_27223_686_183395.jpg

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+