Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | White Russian AF


Recommended Posts

A z tym miejscem to fakt. Ma nawet aż za dużo miejsca. Taki box byłby idealny na dwie, a nie na jedną.

Nie wiem czy przypadkiem rośliny nie wyczuwają ile mają przestrzeni w koło siebie. Może w jakiś sposób to wyczuwają i to też wpływa na ich rozwój. Wiem że wyczuwają ból lub cierpienie. Czytałem artykuł o kolesieu który robił doświadczenia na roślinach. Podpiął do nich elektrody a te do jakiegoś wariografu. Wrzucał do gotującej się wody żywwe krewetki czy jakieś inne stworzonka i za każdym razem gdy to robił, zauważył że strzałka wariografu zaczynała wariować. Jakby rośliny wyczuwały ból tych małych stworzonek wrzucanych do wrzątku. Chyba z lat 60 czy 70 ten eksperyment.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I to właśnie przez więcej czerwonego chyba. Jak wczesniej się bawiłem na nasionkach z palenia, i miałem danych więcej niebieskich diod, to rośliny miały krótsze łodygi i odstępy pomiędzy poszczególnymi łodygami, za to masywniejsze liście. Bardziej podobne do twoich były. A tu jak dałem więcej czerwonego, to już zupełnie inaczej się rozwija.

Nie wiem co to za producent. Pytałem go wczoraj, ale on sam nie wiedział.

 

@Dzielnicowy to nie ma nic do rzeczy wdłg. mnie  :) ten sam panel co u barta Dzień 25

 

gallery_3712_1474_655189.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Tak jak wczoraj pisalem wrzucam kilka fotek. Zeby zrobic lepsze zdjecia bede musial wystawic roslinki a taka mozliwosc bede mial dopiero w najblizszy czwartek...
Generalnie najwyzsza na ta chwile ma 23cm od wczoraj urosla o 2cm ;) wiec caly czas cisna do gory i mysle, ze jeszcze chwile ich wzrost potrwa.
Wczoraj dolozylem drugi wiatrak mieszajacy.
Najblizsze podlanie planuje poniedzialek / wtorek z pelna dawka nawozow Bloom i Alga, a Growa moze dam w 1/3 dawki :)
Byc moze uda mi sie jeszcze zamowic stymulator kwitnienia Flower-C :)

Dzien 26 / 10 flo

IMG 0296

FullSizeRender (5)

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+