Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nowa uprawa nowy problem


zasobnik

Recommended Posts

Witam. Zabrałem się za kolejną uprawę. I znowu cos niedobrego się dzieje. Napiszę najpierw trochę o boxie i pestkach

 

Nasiona to Cola berry ktore dostałem od znajomego a drugie no name wyjęte z wora z konkretnego palonka :)

Obydwa wykiełkowały dość szybko o po dwóch dniach od wyjscia ziemi z parapetu trafiły do szafy

 

Szafa to szafa :) 80x60x120 z folią odblaskową niewadomego pochodzenia. Wentylacja :

wylot 2x12cm wiatraczki komputerowe

wlot narazie pasywny ale wiatrak mam zamontowany taki sam jak na wylot tyle że narazie nie załączony

Wilgotność przy takim ustawieniu 60-80% a gdy włącze wiatrak na wlocie 50-60

Temperatura w granicach 22-25 w dzien a w nocy 19-20

Ziemia Biobizz ligt mix

Wodę reguluje Ph down general hydroponics. Daje 0,1 ml na 0,5 litra wody i sprawdzam zawsze 2 razy. Raz papierkiem i raz kropelkami. PH wody w granicach 6,4-6,6

Swiatełko HPS 150W.

Nie dawałem żadnych nawozów ani nic nie kombinuje.

Roślinka po 10 dniach wyglada tak

 

20151007 213148

 
Proszę o rady o komentarze.
Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nie widzę tu problemu, roślina kiełkowana z nasion może być mutantem, karłem i wszystkim czego sobie zażyczy (a raczej co ma zapisane w genach) tak samo jak człowiek.

 

Kwestia numer dwa to nie wiemy nawet która to roślinka czy ColaBerry czy noname.

 

Mam trzy Bubble Kush - jeden ogromny, drugi średni, trzeci karzeł. Wszystkie mają te same warunki. Rawkacanna - co jest problemem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi się że problem ze startem nie ma podłoża genetycznego.Zobaczcie że końcówki listów żółcieją.

Gdzie mierzysz temperaturę? Nie dmucha na nią przypadkiem gorącym powietrzem?

 

Nie widziałem na tym zdjęciu żółtego. Dziku ja mam jednego BubbleKusha, który włąsnie tak startował i cały czas odstaje od reszty - warunki jota w jote identyczne jak 2 pozostałe - mieszanka gleby przygotowywana przy użyciu wagi z 2 miejscami po przecinku, stoją w tych samych warunkach ;) Jak dla mnie to takie są uroki kiełkowania z nasion, ale spierać się nie będę :)

 

@zasobnik używasz Light-Mixa i ich nie karmisz ani niczym nie karmiłeś? Jak dla mnie są głodne. Kup BioBizz TryPack i ładuj je powoli.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+