Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Dark Devil Auto


Recommended Posts

Siemanko ludowicze :rasta2:  W moje ręce wpadło maleństwo od SweetSeeds zwany Dark Devil :DarthVader: , które postanowiłem wychować jak swoje i przygotować jej przytulny kącik :) Dlaczego by nie uwiecznić jej życia i podzielić się nim z wami :D Liczę oczywiście na wszelkie porady, które mogą się przysłużyć jej (oby)owocnego i szczęśliwego żywota. Zdjęcia wrzucać będę na bieżąco od jutra bo dziś maleńka dopiero wystawiła główkę z ziemi ;) 

 

 

 

 

BOX: 7\10 dni veg. pc box 48x48x20cm; docelowy 40x50x80cm (donica 7L przeniesiona z PCBox do docelowego bez przesadzania)

 

 

 

 

 

NASIONO: Dark Devil od SweetSeeds

 

 

 

 

 

OŚWIETLENIE: veg. CFL 85W 5500K 20\4 flo.

 

 

                                  CFL85W 2700K 18\6

 

 

 

 

 

PODŁOŻE: ziemia uniwersalna+perlit, 3 dni przed kiełkiem podlana 1L roztworu Canna Terra Vega (1L wody na 5ml nawozu)

 

 

 

 

 

NAWOZY: veg. woda odstała(4-6 dni)

 

 

                  flo. Canna Terra Flores+ CannaPK 13\14

 

 

 

 

 

WENTYLACJA I  WILGOTNOŚĆ: 2X WIATRAKI 12MM OD PC WLOTOWE(REGULACJA OBROTÓW) + 1 25MM WENTYLATOR KUCHENNY WYLOTOWY + FILTR WĘGLOWY\NEUTRALIZATOR ZAPACHU

 

 

 

 

 

P.S. zastanawia mnie jedno, czy możliwe jest trzymanie przez całą uprawę panienki po dwiema świetlówkami, w tym jedna 5500K a druga 2700K. Czy lepiej je zmienić razem z przejściem z veg an flo, a może wystarczy sama 5500K bo taką na chwilę obecną posiadam i zastanawiam się nad kupnem tej samej lecz o ciepłej barwie światła.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na flo tez nawozy mozesz lac tylko musisz obserwowac by nie przyblokowac rosliny tak jak to mialo miejsce u mnie i ja do tego trafilem nie do konca feno ciemne fioletowe moze liscie troche tak wygladaly ale kwiat byl zielony za to aromat i smak palenia jest kozacki pachnie i smakuje jak mandarynka cos w ten desen.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak to jest z tym PK bo niektórzy twierdzą, że psuje on smak i zapach suszu i zarówno przed jak i po podawaniu tego specyfiku dobrze jest zrobić 3-4 dniowy flush bo inaczej roślina może się "przejeść" i jest prawdopodobieństwo, że po odstawieniu zachamuje się rozrost kwiatostanu. Inni natomiast twierdzą zupełnie odwrotnie, że nie ma to wpływu na smak\zapach, pod warunkiem że podaje się go nie dłużej niż tydzień i to w 2-3 tygodniu flo.

 

P.S. duża różnica (po za ceną i delikatną ilością lm) jest pomiędzy tymi dwiema świetlówkami i która bardziej opłaca się wybrać?

http://allegro.pl/zarowka-energooszczedna-85w-e27-2700k-8000h-6400lm-i5572012858.html

 

http://allegro.pl/zarowka-energooszczedna-lh3-85w-425w-e27-ciepla-i4965068708.html

Moja aktualna to POLMAR LH3-85W=425W E27 5500K 6400lm i do niej własnie chcę dobrać jedną z dwóch o ciepłej barwie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+