Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 125W | Northern Light Auto


Recommended Posts

Witam kolejny up ;) Rośnie jak na drozdzach, jak mowilem podsypalem ziemia, podlewam mniej wiecej by zrosic wierzchnia czesc na okolo roslinki, nie pryskajac na liscie, caly czas uzywam fish-mixa bio-biza:

 

gallery_42973_1375_148534.jpg

 

gallery_42973_1375_1357570.jpg

 

Pytanie do was, kiedy zaczac LST? Łodyga nie jest jeszcze zbytnio wyrosnieta, myslalem ze jeszcze dac kilka dni by zaczac naginac, co do FIM obawiam sie ze za bardzo przytne, a jesli chodzi o topping  rowniez zaczekam, jak myslisz Plantator?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jest pierwsza roślinka, nie wiem czy następna będzie bo moja druga panienka nie długo wróci na mieszkanie i zrobi wielkie zdziwko :D Jeśli pójdzie wszystko ok, to następna będzie euforia, mam 3 ziarenka i jestem ciekawy (nie automat) więc tam mógłbym trochę więcej poszaleć. Również poszukam lepszego aparatu i jutro wstawię zdjęcia (znaczy dzisiaj, ale przed północą) dodam że jest progress!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra! czas na up, zrobiłem zdjęcia lepszym aparatem.. ale nie mam kabla by przerzucić :( więc narazie będą tylko z telefonu, 21 dzien weg, pytanie czy juz przestawiać na flo? Cały czas naświetlana 20/4, temperatura od 22 do 27 stopni, wilgotnosc bardzo wysoka, higrometr wykazuje tylko HH więc jest ponad 90% (roslinie to narazie nie przeszkadza wiec nie zmniejszam). Zdjęcia poniżej:

 

Poza boxem:

gallery_42973_1375_444688.jpg

 

gallery_42973_1375_219505.jpg

 

W boxie:

gallery_42973_1375_742740.jpg

 

gallery_42973_1375_1367617.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+