Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AUTO Xtreme | Blue AUTO Mazar | AUTO White Widow | Dutch Passion


Recommended Posts

Miałem być tam w niedziele czyli byłbym co tydzien, donice wkopane muszą być żeby te masakryczne słońce nie wysuszało ziemi w donicach na maksa...

dlatego w tym tygodniu up na dniach, muszę się dobrze przygotować i wszystko skompletować

 

ps.a podlewam zawsze tyle ile mam wody :) 1-2litry na rośline

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WITAM :) KOLEJNY UP

 

gallery_36692_1127_397832.jpg

========================================================================================

gallery_36692_1127_1118304.jpg

=========================================================================

gallery_36692_1127_175259.jpg

 

Za jakość przepraszam, ale miało wcale nie być zdjęc, bo zepsuł sie aparat... ale jakoś cudem udało się wykąsać kilka fotek :)

PANNY DOSTAŁY DAWKĘ BIOBIZZA :)

pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Anonymous- To już jest ich miejsce docelowe :) Donice będa dookoła otoczone ziemią spotową tak aby nie wysychała donica. To są 10L donice także na automat spokojnie wystarczy.. no zobaczymy co z tego bedzie

 a tutaj mam do porównania te same donice i czas wysadzania, a pestki od Bebooka auto reg.

2013r.

gallery_36692_591_1101880.jpg

=========================================================================================

MlodySieUczy- to ziemia Sterlux pH 5,5-6,5 także podoba mi się jej konsystencja z góry wysycha ale pod spodem trzyma wilgoć:) oczywiście bez przesady ale coś tam trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+