Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AK47 Auto Femi | Mix Femi


Recommended Posts

Powitać,

 

Nasionka to 6x AK47 Auto Femi i 2x gratis Mix Femi

Całość wykiełkowała i trafiła w kubki na początku mają,

Wyszły z ziemi 05/05 AK1/AK2/AK3/MF1 i 06/05 AK4/AK5/AK6/MF2

 

Obecnie mają po 8-9 dni, rosną pod CFL 65W 5500K FP 18/06 i tak do 23-24/05, następnie trafią na spotka gdzie czekają już przygotowanie donice foliowe po 20L z ziemią spotową spod pokrzyw, każda sztuka przy przesadzeniu dostanie po 4 szt biotabsów,

 

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

14052015

 

 

Pozdro

ZN

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

 

Anonymous mam nadzieję, że na zapowiedziach się nie skończy,

 

AK1/AK2/AK3/MF1 mają po 14 dni, a AK4/AK5/AK6/MF2 13 dni, 

Cały czas FP 18/6, podlewa je wodą demineralizowaną i chyba im pasuje, 

Wydaję mi się, że rosną całkiem zdrowo co cieszy biorąc pod uwagę moje obawy co do jakości gleby ze spota :)

 

IMG 20150519 173408

 

Następny up jak już trafią na spota,

 

Pozdrawiam

ZN

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

 

Nie było już sensu robić testu - za mało czasu aby cokolwiek zaobserwować, przy IN można by było porównać przez cały grow czy coś to daje :)

 

Zgodnie z zapowiedziami dziś sadzonki trafiły na spota, wszystkie prócz jednej dostały 4 szt Biotabsów, jedna musiała zostać poszkodowana ponieważ jakiś zwierz postanowił rozerwać donicę przez co jej zawartość została rozsypana i całość została ogarnięta na "sztukę" uznałem więc, że szkoda pakować w to tabsy i mała będzie musiała pokazać na co ją stać bez suplementów. Generalnie na spocie po ostatnich deszczach mooookro więc dobrą decyzją było nie wkopywanie donic, ziemia w donicach wilgotna ale nie płynąca. Wokół donic zostawiłem kubeczki z mocno pachnącymi specyfikami oraz rozsypałem trochę proszku - mam nadzieję, że to odstraszy zwierzynę, oby...

Cóż pozostało czekać na słońce - i niech się dzieje wola nieba :)

 

Poniżej kilka fotek:

 

AK1

Ak1

 
AK4

Ak4

 
AK5

Ak5

 

MF1

Mf1 2

 

oraz dwie fotki przedstawiające jak mniej więcej to wszystko wygląda:

 

IMG 20150523 115819

IMG 20150523 115501

 

 

Pozdrawiam

ZN

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żeby tam trafić musisz bardzo chcieć się ubłocić, zmoczyć i przedrzeć przez chaszcze, worki zostały zakamuflowane po zrobieniu zdjęć i jak nie wiesz gdzie są i nie stoisz metr od nich to ich nie zobaczysz, 

 

Ale dzięki za radę, przy następnych odwiedzinach zerknę na nie jeszcze raz pod kątem bezpieczeństwa, 

 

Pozdro

ZN

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+