Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sypkie nawozy na cały cykl.


NemixQ

Recommended Posts

Witam wszystkich, tak tak wiem macie już dość takich jak ja no ale trudno chociaż częściowa pomoc się przyda. Mam 4 spoty na ten sezon z czego 3 to bagna(5-10cm pod powierzchnią jest już woda) oraz jeden w lesie czy jak to inaczej można nazwać. Mniejsza z tym, na bagnach sypane będą ala kopce z ziemi kupnej po 35L pod każdego planta. W lasku normalnie doły. Teraz pytanie czy taki zestaw nawozów wystarczy?

Weg: azofoska

Flo: polifoska

Weg/Flo: Dolomit

Każdy krzak dostanie po 35L kupnej gleby, część w ala kopcach, a druga część w normalnych dołkach ale też 35L, teraz tak ile mniej więcej będę potrzebował azofoski, polifoski oraz dolomitu na 100 sezonówek, tak aby starczyło do końca sezonu. Te dwa nawozy wystarczą czy lepiej kupić jakiś substral burza kwiatów? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na bagnie może być problem jak kupowany torfowiec ci wilgoć podciągnie to klęska. Chyba że jesteś pewien że będzie dorbrze. miałem w czcinowisku ale byłem pewien że woda była na minimum 0,5 metra.

W lasku o nasłonecznienie trudno.

 

Jak jest dobry spot to jedna roślina da ci więcej niż 50 roślin w lipnym miejscu.

 

dolomit sypesz raz pzry robieniu mierzanki, dołka,

polifoska najlepszy wybór z wszystkich ogrodniczych

polifoska chodzi około za 1 500 do 2 000 PLN za tonę

 

przy kiepskich warunkach mogą ci wypalić krzaki takie 10 g dlatego najpierw skup się na warunkach światło, zdrowa gleba dopiero potem potem nawozy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+