Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 30W / HPS 70W | Auto Critical Black Diamonds Seeds


Recommended Posts

Nasionko: AUTO CRITICAL BLACK DIAMONDS SEEDS
 

 
 Critical Black Diamonds Seeds jest jedną z najbardziej popularnych odmian. Zdobywca wielu nagród w Hiszpanii, jest kochana przez komercyjnych hodowców na całym świecie za silny wzrost i obfite plony. CriticalBlack Diamonds Seeds automatycznie kwitnący jest łatwiejszy w uprawie. Nasiona Criticala są feminizowane, co oznacza, że uzyskasz tylko żeńskie rośliny, bez straty miejsca, co oznacza również większe zbiory. Critical Automatic będzie gotowy do zbiorów już po 9 tygodniach od zasadzenia. Jest to łatwa w uprawie odmiana automatycznie kwitnąca, która jest krzyżówką odmian Ruderalis, Indica i Sativa. Ta mieszanka stworzyła silną roślinę z charakterystycznymi, dużymi i gęstymi buds i ciężkim efektem Indica znanym z Critical. Critical Automatic wyrośnie na wysokość 60 – 80 cm. Pomimo małych rozmiarów i gęstości, posiada ona otwartą strukturę, co pozwala na dotarcie światła do całej rośliny, zapewniając lepsze i bardziej obfite zbiory. Produkcja wyniesie około 70-80 gram z rośliny z dużymi i gęstymi buds o słodkim skunkowym aromacie.

 
 
oświetlenie: 2x ActiveJet Świetlówka AJE-S15P E27/15W -->75W - 10000h [AJE-S15P]  czas naświetlania od 6:00 do 23:00

edit: obecnie HPS 70W
box: 40x40x80
ziemia: 5.5 - 6.5ph(dane z opakowania)
wentylator: 80x80x15 (taki komputerowy)
woda: kranówka odstana 24h+
nawóz: brak (jutro ide do ogrodniczego kupić coś na kwitnięcie)
temperatura: 24/7 ~25
Dodatkowe inf: bardzo proszę o porady i instrukcje :)
 
Jako laik całkowity zacząłem średnio informacje w tym temacie: http://trawka.org/topic/33936-lodyga-problem/
Ale teraz wychodzę na prostą  
 
stan na dzień dzisiejszy wygląda tak :)
 
P_20150325_171744_1.jpg
 
 
@Edit zapomniałem dodać jest to 11 dzień naświetlanie w boxie zacząłem 13 marca :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie... Ja  na 6 świetlowkach wyciągnąłem nie całe 10g suszu... z tym, że świecenia było 12 godzin dziennie od pestki. 

Nie wykluczone, że po drodze popełniełem masę błędów i dlatego tak mało mi wyszło, ale serio z jedną świetlówką szkoda czasu.

 

Z rachunkami za prąd nie przesadzaj, że będą wyższe z 1 x 15w CFL - nawet nie odczujesz roznicy. Jak ja miałem 130W w CFLkach to roznica była na rachunku w granicach 20-25zł więc u ciebie może będzie ze 3zł na miesiąc wiecej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

potrzebuje 4500 [lm] czyli jeszcze jedna 2700 i chyba będzie dobrze ale to po świętach teraz nie dam rady...

mój nowy box ma 30x30x80 ale narazie jest w mniejszym bo nie mam tam możliwość aż tak nisko światła dać ;)

@Edit tylko wydaje się że jest taka blada :) 

 

gallery_42504_1057_730411.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+