Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Początkujący...


Castio

Recommended Posts

Witam.

Jestem zwykłym szarym konsumentem, który w trosce o swoje zdrowie postanowił wyhodować coś własnego, pewnego dla siebie. Chciałem zadać Wam kilka pytań odnośnie hodowli. Proszę tylko o nie odsyłanie mnie do innych tematów lecz po prostu odpowiedź na moje pytania.

 

Informacje:

Dogadałem się z sąsiadem, że roślinka będzie leżała u niego. Roślinka miałaby po prostu kwitnąć sobie w pokoju. Nie posiadam niestety funduszy na specjalne sprzęty do hodowli tej pięknej rośliny. Nie znam pojęć tak więc prosiłbym o mówienie "po ludzku :D". Jeżeli chodzi o ilość byłyby to dwie doniczki. 

 

Pytania:

1. Co OGÓLNIE będzie mi potrzebne do hodowli.

2. Co kupić do urozmaicenia mojej roślinki?

3. W jakiej temperaturze utrzymywać roślinę?

4. Jak sprawdzić poziom wilgotności?

5. Jakie nasiona wybrać? (zależy mi na dużej ilości THC, szybkim czasie rozwoju, cena do 30 zł za szt)

6. Jak zacząć?

7. Kiedy już wszystko pójdzie zgodnie z planem jak to zebrać ? Co poucinać ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość masakrator

Odp. 1:

1 . kawalek szafy/szafki

2. lampa hps w zaleznosci jaka szafa duza ile roslin , 70w na 2 szt lub slabej  cfl 70-125 w

3 . wentylator najlepiej kanalowy

4 .biala emulsja badz folia lub mylar

5. kawalek rury z foli aluminiiowej

6. doniczki i ziemia

7.nasionka na poczatek jak ma byc szybko tanie feminizowane automaty lub z osa lub od kogos za grosze .

2 . Niewiem , jakis nawoz na kwitnienie .

3 . Pokojowej ok 20-25 moze byc i 30 jak dobrze wentylowane .

4. Wilgotnosciomierzem - higrometrem - nie sprawdzac aby sie nie stresowac :D

5. = 7

6. Zlozyc wszystko do kupy  z odpowiedzi 1

7.Jak bedzie sobie roslo bedziesz sobie czytac forum i sie dowiesz .

zależy mi na dużej ilości THC, szybkim czasie rozwoju - zazwyczaj to nie chodzi w parze .Szuka sie kompromisu .

 

Najwazniejszy punkt - zeby na koniec sasiad sie nie dogadal z roslina .

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odp. 1:

1 . kawalek szafy/szafki

2. lampa hps w zaleznosci jaka szafa duza ile roslin , 70w na 2 szt lub slabej  cfl 70-125 w

3 . wentylator najlepiej kanalowy

4 .biala emulsja badz folia lub mylar

5. kawalek rury z foli aluminiiowej

6. doniczki i ziemia

7.nasionka na poczatek jak ma byc szybko tanie feminizowane automaty lub z osa lub od kogos za grosze .

2 . Niewiem , jakis nawoz na kwitnienie .

3 . Pokojowej ok 20-25 moze byc i 30 jak dobrze wentylowane .

4. Wilgotnosciomierzem - higrometrem - nie sprawdzac aby sie nie stresowac :D

5. = 7

6. Zlozyc wszystko do kupy  z odpowiedzi 1

7.Jak bedzie sobie roslo bedziesz sobie czytac forum i sie dowiesz .

zależy mi na dużej ilości THC, szybkim czasie rozwoju - zazwyczaj to nie chodzi w parze .Szuka sie kompromisu .

 

Najwazniejszy punkt - zeby na koniec sasiad sie nie dogadal z roslina .

 

 

 

 

 

Nie dogadał to znaczy ? :v 

 

Jeżeli mógłbyś podać:

-jakieś nasiona z "kompromisem" :D 

-tani wentylator

-żaróweczki (będę miał 3-5 krzaczków)

 

 

PS. Dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Klasycznego "Skunk"a lub jakiegoś mixa z jego przewagą, np. z Afghani.

 

Dlaczego nie auto ? I jak byś mógł podesłać linki do nasionek. Właśnie. Kupić w sieci ? 

Nie znam się na tym po prostu i nie wiem. 

 

Pytanie: Z całym szacunkiem tutaj dla fachowców, ale po co bawić się z jakieś wentylatory, światła cuda niewidy skoro kiedyś wystarczyło włożyć w doniczke i sobie rosło. 

 

Info: Chce nasiona właśnie do takiej uprawy, ewentualnie zrobię tę szafeczkę te żarówy kupie coś się wykombinuję, ale proszę o jakąś odmianę która te spartańskie warunki wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Dlaczego nie auto ? I jak byś mógł podesłać linki do nasionek. Właśnie. Kupić w sieci ? 

Bo to zło ? :D A dlaczego chcesz auto ? Linki znajdziesz na forum, masz banery i tematy różnych seedbanków.

 

 

Pytanie: Z całym szacunkiem tutaj dla fachowców, ale po co bawić się z jakieś wentylatory, światła cuda niewidy skoro kiedyś wystarczyło włożyć w doniczke i sobie rosło. 

 
Info: Chce nasiona właśnie do takiej uprawy, ewentualnie zrobię tę szafeczkę te żarówy kupie coś się wykombinuję, ale proszę o jakąś odmianę która te spartańskie warunki wytrzyma. 

zasadź tradycyjnie i się przekonaj :) W miedzy czasie zapraszam do przejrzenia growlogów/fotorelacji z upraw.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo to zło ? :D A dlaczego chcesz auto ? Linki znajdziesz na forum, masz banery i tematy różnych seedbanków.

 

zasadź tradycyjnie i się przekonaj :) W miedzy czasie zapraszam do przejrzenia growlogów/fotorelacji z upraw.

Nie no powiedz jaka różnica między tradycją a nowymi sposobami ^^

 

A czemu nie auto ? Wyjaśnij proszę dlaczego zło. Nie znam się na tym ! :(:D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+