Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Palenie "keef'u"


Witorius

Recommended Posts

Witam, na forum nie udzielam się zbyt często, zwykle tylko przeglądam ale dziś akurat mam jedno ciekawe moim zdaniem pytanie :) Nie jestem pewny czy to dobry dział ale lepszego nie znalazłem. Jakiś czas temu postanowiliśmy z kolegą odkładać sobie w 3-częściowym młyneczku wszystko to co najlepsze :) trochę się już tego nazbierało i teraz nie możemy wymyślić jak się tego pozbyć. Jak najefektywniej pali się keef ? Chodzi o to aby jak najlepiej poczuć całą moc kryjąca się w tym magicznym pyłku. Z lufki wydaje mi się ze przepalenie takiego pyłu mija się z celem, w joincie chyba też może szybko się ulotnić. Myślałem nad połowicznie ubitym cybuchem w bongu i na to wsypać keef, ale ciekaw jestem waszej opinii na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piszę sie kief :) ale to nie ważne

Wg mnie najlepiej z bonga zrobić mixa trochę boba trochę kiefu i jakby 'przyhasać' i podpalic i pociągnąć. :) . albo jak powiedział wito, anielski pył, ale jak zbieraliście tyle czasu i pewnie macie mało, to raczej szkoda, nie wykorzystacie potencjału moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+