Skocz do zawartości
thc-thc

grower

RSO w Holandii.


bongsonn

Recommended Posts

Siemanko.

Parszywy tydzien za mna, zmieniam konto i loguje się z innego ip bo przez sytuacje życiowe wolalem tak zrobić. Wszystko przedwcześnie scialem, haszyk za mocny masło potęga za dużo dalem do ciastek i umarlismy.

Ale do rzeczy

Mój dziadek dowiedział się ze ma nowotwór zlosliwy jelita grubego więc jak człowiek w temacie postanowiłem działać. Na początek zamawiam z Royal queen olejek CBD 4% zeby dziadek zaczął budować sobie tolerancję ale potrzebuje RSO. Dziadek ma 80 lat działać trzeba w miarę szybko dlatego pytanie do osób w nl gdzie i za jaka cenę go dostane. Może któryś z forumowiczow? Ja wystartuje z następnym projektem w hydro same odmiany CBD ale do tego czasu chce działać.

Pozdro i czekam na konkrety

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za duże ryzyko zęby przewieźć taka ilość. To musi być juz gotowe. 600 E to cena okej ale chce mieć pewność ze pojade nie na darmo. Nie Wierze w żadne internetowe fejki, sam pojade sprawdze wiarygodność i przywioze. Może gdzieś poza Amsterdamem uda sie cos trafić od razu cena spadnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na czas gdy będziesz wytwarzał olej kup vaporizer i vapowanie co dziennie, to pomoże uniknąć wdychania szkodliwych substancji, a swoje cannabis będzie robiła.

Nie musi być to drogi wystarczy do 400-500zl jak chcesz podeślę link do takiego jak ja miałam i inhalowałam się.

Tutaj masz tutorial jak palić z vaporizera krok po kroku .

Jeżeli masz masło można po łyżce dodawać do potraw.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

znalazlem gościa który jest w stanie pomóc i sam wytworzy olejek, nie jest to jego peirwszy raz, ponoc juz kilku osobom ogarnął olejek więc nie zaszkodzi spróbować sie zorientować czy rzeczywiście jest szans sie dogadać o produkt pierwszej jakości ! 

PS nie sprawdzałem, po prostu znalazlem na Googlach więc nie mam gwarancji ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten olejek nie leczy raka nie zdąży, ma zbyt małe stężenie , zapytaj sie online konsultanta.

Jak masz masło i susz to dlaczego nie chcesz z tego skorzystać, tylko inhalacja i jedzenie ratuje zdrowie.

Każda odmiana ma w sobie CBD i każda leczy, i ten olejek nie da takich efektów jak inhalacja i masło.

 

Kupuj vapka i niech dziadek sie już inhaluje to może mu życie uratować. Tak samo z masłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+