Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Usychające liście, co robić ?


sytner

Recommended Posts

Witam,

 

na poczatku chciałem zaznaczyć, że jest to moje pierwsze podejście do tematu więc proszę o wyrozumiałość. Od około 4 tyg. strasznie zaczęły usychać(napewno nie jest to wina temteratury, która wacha sie pomiędzy 19 - 27, wilgotność 45 - 80) i niebardzo wiem co z tym zrobić. Jest to juz 6 tydz. flo a wzrost jest strasznie spowolniony, więc zapewne czegoś im brakuje. Proszę o jakiekolwiek sugestie.

 

Nasiona: White Widow x Big Bud (feminizowane) od Female Seed

Oświetlenie: 300W CLF Dualspectrum

Fotoperiod: 18/6 12/12 11/13 10.5/13.5
Namiot: 50/90/160 (0,45m2)
Podłoże: ziemia uniwersalna
Nawozy: Grow NPK 10/5/4, Flo PK 13/14
Wentylacja: wentylator kanałowy Black Orchid Axial-floTM Fi 100mm do 105m3/h, filtr węglowy Buddy Products 4" x 150mm do 200m3/h

Doniczki: ok 7.5 litra

Woda: kranówka odstana min. 48h

Dodatkowe info: termometr i hydrometr

 

20150115 4

 

20150115 3

 

20150115 2

 

20150115 1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

A tak poza tym, wygląda na zbliżający się koniec, ostro przenawożona przez co poblokowało się wchłanianie, ewidentny niedobór potasu. 

Jeżeli to Twoja pierwsza uprawa to po co trening ? 

Za mało informacji aby udzielić prawidłowego rozwiązania, więc przeczytaj regulamin i uzupełnij info.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przesadziles z nawozem popalilo plon mizerny zblokowana roslina nie ciagnie tego co potrzeba schna pierwsze czubki lisci niedobor  Cynku i wielu innych pierwiastkow na tym etapie nie do odratowania nawed jak bys ja plukal.Kwiatostany nie rozwijaja sie prawidlowo juz brazowieja wloski a prawie nie popuchly.To af czy normalna?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To af czy normalna?

 

White Widow x Big Bud (feminizowane) od Female Seed

Jeżeli to Twoja pierwsza uprawa to po co trening ? 

Za mało informacji aby udzielić prawidłowego rozwiązania, więc przeczytaj regulamin i uzupełnij info.

 

Sorry za brak szczegółowych informacji, właśnie zrobiłem update. A z tym treningiem to tak jakoś wyszło, chciałem spróbować jak to mi wyjdzie.

 

JW , ścinaj ten popcorn i dawaj następny grow :)

 

Zastanawiam się na podaniem RIPEN ( i poczekaniem jeszcze z 7-10 dni), może jeszcze coś spuchną te kwiatki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety masz lampę CFL a z niej dużego zbioru nie będzie, na następny grow odpalaj HPS. Twoja lampa w dodatku jest w dualu, więc na kwitnienie masz tylko 150W. 

Tak jak wyżej koledzy lej samą wodę, daj znać za 4 dni nowymi fotkami, ocenimy czy do ścięcia czy ruszyła do przodu :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+