Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaka to odmiana


johnym

Recommended Posts

Witam 

To moja pierwsza uprawa. Indoor. 2 automaty(miałem 3 jedna zniszczyłem a dodatkowo dostałem jakieś dwa regularne, które nie wykiełkowały). Rzekomo white russian zakupione na trawkaseeds,pl, ale wydaje mi się, że dostałem co innego jako, że na zdjęciu to już 60-ty dzień (dla mniejszej 50-ty) i jakoś nie widzę żeby się choć trochę oszraniały. Czy ktoś jest w stanie rozpoznać co to? Czy tego nie da się sprawdzić? Większa mierzy około 45 cm, ale ciągle ja naginam trochę do dołu. więc bez tego bylaby wyższa. I jakie są według was dobre seedbanki na których nigdy się nie zawiedliście tak na przyszłość?

post-41926-0-58865400-1418724560_thumb.j

post-41926-0-51702000-1418724565_thumb.j

post-41926-0-13231700-1418724571_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

Cytat

zakupione.

Nie rozumiem, jak można kupować w niepewnych sklepach by zaoszczędzić 10zł, narażać się na przypał przez 3 miesiące i jeszcze niech trafią się lipne pestki  :laugh:

Cytat

I jakie są według was dobre seedbanki na których nigdy się nie zawiedliście tak na przyszłość?

 

Niestety nie da rady rozpoznać co to za odmiana. 

Słabo kwitnie, jakie masz oświetlenie ? Widzę keramzyt, ja bym go usunął.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki vito, myślałem ze 120 W wystarczy pomijając to ze nie miały być tak duże jak ta jedna. . Leje im  planton K. większa chyba zaczyna pokazywać niedobory magnezu (brązowe plamki gdzieniegdzie). Mam jeszcze trochę dolomitu, to sypnę dzisiaj. Co myślisz o tym żeby potraktować ją ripenem? A jaką hps kupic na dwa automaty w boxie 60x40x30 obitym mylarem( tak na przyszlosc teraz nie bede juz inwestowal) i jak to wychodzi z prądem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+