Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

jak wychodować najtańszymi sposobami aby było dużo i moc


toksyczny

Recommended Posts

jak wychodować najtańszymi sposobami krzaki bez nawozów ale żeby ilość plonów była zaskakująco duża żeby miało moc i rosło w krótkim czasie

 

B) tak jak w temacie napisałem z jakich nasion <nazwy> można wyprodukować wielką ilość plonów tak, aby moc była dość wyrazista, plony jak największe, nie za drogie nasiona noi  jakieś dodatkowe nawozy ale nie te co są w sklepach tylko naturalne <jakiś domowe sposoby- skład> oczywiście mając duże pomieszczenie oklejone folią aluminiową hapeesy wentylacja i najważniejsze żeby rośliny rosły 3 miesiące lub szybciej, ale od kiełka do zbiorów   

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

więc napiszcie chociażby jskie polecacie rośliny które dają najwięcej plonu ja raz miałem ale musiałem jechać do samego utrechtu potem do amsterdamu i załatwiłem big bad czy jakoś tak to się nazywało wiem że było chol ernie drogie bo 60 jurów za 5 pestek potem miałem mother 3 za 35 jurów z obydwu,  zaje... hapeesach jonizator itd podlewałem to rozrobioną odżywką b-52 na rozrost topów i łodyg ale przy końcu liście mi spaliło potem się poddałem uratowałem trochę ale nie nadawało się do niczego więc zrobiłem z wszystkiego budyń i ciastka <ok. 50 gietów> to jedyne wspomnienia fakt pozamiatało ale gdy chciałem to powtórzyć sprubować od nowa to nie było ani sklepu ani kofiszopu więc nie wiem czy warto kupować kota w worku przez internet jaką mam pewność że nie kupie bubli a potem stracę kasę i czas

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+