Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

1. Jako że to Twój pierwszy post wypada napisać przynajmniej "Witam" 

2. Wybieraj trafniej miejsce na swoje pytanie, dział growlog służy do prowadzenia pamiętnika uprawowego

3. Ta roślina rozpoczyna kwitnięcie, niestety automaty nie są idealne pod pl niebo a tym bardziej na pierwszy raz. Ta roślina przeżyła dużo stresu co teraz po niej widać, gdybyś wysadził pełnosezonową roślinę to byś miał teraz ładnego dużego planta który by rozpoczynał kwitnienie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To tylko jeden z moich, reszta to nie automaty ale nie kwitna jeszcze, a ten akurat ma mijsce gdzie nie cale pol dnia jest dobre swiatlo, i troche pojadly go slimaki, dlatego mizerny taki i niski, do tego wcale go nie podcinalem... pewnie gdybym go podcinal wczesniej mial by wiele wiecej miejsc kwitnacych. A co do tego ze to zle miejsce, to w sumie dlatego ze nie ogarniam troche tego forum :> 

Tak wyglada  po 2 miesiacach ;< 

post-41572-0-78137600-1404835555_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podcinanie daje więcej miejsc kwiatowych ? WOW  :laugh:  :Facepalm:

 

Zapraszam do założenia growloga, opisujesz wszystkie warunki jakie mają rośliny i wrzucasz zdjęcia, reszta forum w miarę możliwości podrzuca dobre rady. http://trawka.org/forum/407-outdoor-trwajace-growlogi-outdoor/

 

Tutaj masz jak dodawać zdjęcia do galerii forum: http://trawka.org/topic/31837-jak-dodac-zdjecia-do-galerii-trawka/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szczerze mowiac to nie wiem co daje podcinanie oprucz tego ze bardziej rosnie na boki niz w gore. Jestem laikiem. Na slimaki nie dzialalo nic wiec zrobilem prowizoryczna szklarnie. teraz bylem i zauwazylem ze jest wiecej niz jedno miejsce kwiatowe, co mnie cieszy, chodz roslinka jest i tak mala... średnio po jakim czsie trzeba zebrac te topy? I troche podwiazalem ta roslinke zeby nizsze partie dostaly wiecej slonca. chodz w tym miejscu jest slonce dopiero grubo po 12... a jak chcialem przesadzic bylo chyba za pozno juz.

post-41572-0-98718200-1404838201_thumb.j

post-41572-0-36011800-1404838246_thumb.j

post-41572-0-46815000-1404838284_thumb.j

post-41572-0-62509900-1404838308_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na outdoorze nie stosuje się żadnego treningu. Puszczaj ją wolno i żadnego treningu, żadnego przycinania itp. 

Czym ją podlewasz i jaką glebę masz oraz ile litrów dołek ma ?

 

Szklarnia elegancka, tylko jakiś mały przeciąg niech tam ma bo się udusi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po zrobieniu zdj zrobilem wiekszy wasnie, polozylem wiecej kawalkow szkla zamiast tych dwoch i wiecej szpar jest. Ziemi nie zawiozlem tam, rosly w tym miejscu wielkie pokrzywy, niczego chyba nie brakuje patrzac po lisciach, a podlewam tez tylko jak jest sucho, ostatnio co drugi dzien padalo wiec nie podlewałem. Nie uzywam odzywek. a szklarnie zrobilem bo nie chcialem chemia pryskac krzaka. Jutro ja puszcze wolno xd dzis nie mam sily juz jechac znow tam, autem nie dojade, musze zasuwac rowerem

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gleba malina, bardzo dobrze zrobiłeś bo ziemia spod pokrzyw jest często dużo lepsza niż kupna, ale czy przekopałeś dołki ? Ile litrów dołki ? Bo to też ważne, na outdoor powinno się robić 20 litrów dołek, ale im większy tym lepszy.

Na razie nic jej nie trzeba, w poważnym kwitnieniu można będzie dać jakiś naturalny nawóz npk z przewagą zawartości potasu.

 

Puki co to leć zdjąć by rosła wolno i zapomnij o przycinaniu itp. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dolek taki ze mozna drzewo zasadzic ^^ gleboki bo chcialem zeby byla glebiej, zebym nie musial wysokiego strasznie robic ogrodzenia przed sarnami. Dzieki za wszystkie wskazowki :)

A, jeszcze jedno pytanie. Jest opcja przekwitniecia ? bo np miala by roslinka juz topy, i jak bym chcial czekac na wiecej nie zrywajac tych co sa, nic z nimi nie bedzie? nie przekwitna? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+