Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Automaty vs Normalne


Macky

  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W growboxie zasadzisz ro?liny Auto czy Normal ?

    • Automatyczne
      20
    • Normalne
      22


Recommended Posts

Auto

+ szybkość

 Z tą szybkością to też różnie bywa, zwłaszcza ostatnio, od kiedy breeding automatów to jednak coś więcej niż bezmyślne krzyżowanie ruderalisa w kółko.

Nowy typ automatów daje jednak dużo lepsze wrażenia i nie można już powiedzieć, ze wszystkie są na jedno kopyto.

Jednakże nowe automaty dojrzewają w czasie zbliżonym do dużej ilości normalnych odmian z 30 dniowym wegiem.

Reasumując do boxa zdecydowanie normalne odmiany, a automaty z nowej generacji na outdoor, gdzie jak wiadomo pula wartościowych genów w Polsce jest bardzo ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiedyś psioczyłem na automaty że są podłe a teraz sam z nimi lece w boxie, mam ustawione na 18/6 i mogę cały czas dokładać nowe jak stare dokonają żywota, jedne szybciej drugie wolnej, ale cały czas się kręci, przynajmniej dość szybko dochodzą i nie muszę robić pełnego cyklu i czekać z nowymi, jak na zwykłych, czyli wpierw weg potem flo i od nowa weg i flo tylko mogę sobie ścinać stare i dorzucać nowe na bierząco. Tak mi jest na rękę że tak powiem, bo mam róźnorodność i jakieś zbiory co chwilę.
Aczkolwiek lepsze są normalne odmiany :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja powiem tak wole normalne ale nie umniejszam nic automatom i czasami wrzucam je do boxa,dawalem probować koleżkom zaawansowanym palaczom bo kopcą dzień w dzień i jakoś specjalnej różnicy w haju nie zauważyli jedynie krótszy efekt upalenia ale to też nie zawsze, zależne od odmiany.
Jeszcze się nie przejechałem na auto i obym się nie przejechał :) plon ,wygląd ,haj oceniam na +.Moim zdaniem jest to alternatywa a nie jakaś 2ga liga konopii i nie powinno się ich skreślać ,trening fim wiadomo nie opłaca sie na auto ale juz supercroping wchodzi im elegancko i sie odwdzięczają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do automatów to sie nie zgodze :) akurat automaty to najbardziej aromatyczne ,pachnące i smaczne rosliny .

A sezonówki to czasem wyjdzie kupa a czasem gowienko jak sianko- i wkońcu z 10-ciu roslin wyjdą 2-wie które będa mocne,smaczne,pachnące :)

 

co do mocy to wiadomo, że normalne odmiany są wysoko,wysoko wyżej od auto,

ale zapach i aromat w automatach jest czasami zabójczy :)

 

Ale oczywiście wszystko zależy od growera i nasion!!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to burza wynikla :D To i ja wtrace swoje 3grosze .Juz coraz mniejsza jest ta roznica.A w auto zakwitaniu to nie chodzi by bylo szybko jak to ktos i wiele osob twierdzi tu chodzi by rosliny zakwitaly przy kazdym cyklu oswietlenia.Np.Magnum, smialo wtym czasie tez dojdzie odmiana indorowa malo lisci ,twarde topy super przy obrobce i moc dluga i konkretna zostawiajaca nie jedna odmiane ind w tyle tylko ze on zakwitnie przy18/6 a tamta nie bo niema tego genu.

 

Rozdil mezi af a ind uz je minimalna>Dziekuje Ivo!!!

 

a to 3grosze kolegi  :peace: nie chodzi by sie klucic kazdy i tak wybieze co chce bo kazdy ma swoje zdanie ja lubie palic ganje ind,af i ta chodowana pod chmurka i kazda znich dziala cuda :puff:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A czy jest jakaś różnica między regularnymi a feminizowanymi? Moc, smak, czas upalenia?

Poważnie pytam. Czy jeżeli trawa jest z nasiona regularnego, jest inna niż z feminizowanych? Regularne są o wiele tańsze niż feminizowane. Czy jedyna różnica to taka, że przy femi mamy w sumie 100% pewności że wyrośnie nam to co chcemy, a przy regularnych może 1-2 na 10, może7-8 na10. Czy feminizowane nasiona to poprostu wyselekcjonowane w jakiś sposób z regularnych?

Z tą spermą to komentarz na poziomie gówniarza. Gratuluję poziomu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie zgodzę się z opinią o słabej mocy automata jak również z tezą co do nie wybaczania błędów u automatów.

Z własnego doświadczenia wiem , że automaty - odniose się do tych odmian z którymi miałem głównie do czynienia np: White Russian Auto fem oraz Flower Power Auto fem.

Dają radę i to bardzo dają. :D Jednak automat musi "pożyć" dłużej niż mówi o tym producent.

Moje ostatnie Ruski 3małem przez 80 dni (nie 65 jak pisze producent) ,FlowerPowerki (których robiłem sporo) 85-90dni.

Zapach , moc jest bardzo porównywalna z odmianami pełnosezonowymi.

Obecny raz z przypadkowym Topping'em na Rusku wyszedł na dobre.Co prawda oprysk 2 krotny z Asahi napewno pomógł.

Ale Rosjanka się rozkrzaczyła i zapach w 55 dniu jest tak ostry , że do pokoju gdzie sobie "mieszka" ciężko jest wejść.

Następny automat który sobie teraz "jest" to SuperSkunk fem.

Jednak panna okazała się być superAutomatem.

A tu różnica między pełnosezonówką jest praktycznie rzadna.Na obu pannach zastosowany trening LST (Rosjanka jeszcze przypadkowy Topping).

SuperAutomat S/Skunk w tym samym dniu co W.Russianka czyli 55 ,Rosjanka za jakieś 20-25 dnik kończy żywot,Skunka natomiast jeszcze 35-45dni.Jest za to kilkakrotnie większa dłużej kwitnie oraz ma 19 topów,gdzie Rosjanka ma 9.

Obie pokazały preflow. w tym samym czasie ,obie moocno pachną i obie dają radę.

Więc nie skreślajmy automatów ,bo naprawdę mogą nam dać dużo więcej niż nam się może wydawać.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+