Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam Wszystkich Serdecznie

 

:hemp_cook: Dziś w Gotuj z Ambasadorka :hemp_cook:

 

Gorąca czekolada Konopna Fit

 

gallery_27223_640_303976.jpg

 

gallery_27223_385_343282.jpg

 

W sam raz na chłodny wieczór ...

Szybkie w przyrządzeniu i szybkie w działaniu :)

Rozgrzewająca i mająca magiczna moc.

W dodatku całkiem fit bez wyrzeczeń a pełna smaku i aromatu.

 

Składniki na dwie pełne szklanki czekolady

 

  • 100 g czekolady gorzkiej
  • 30 g masła konopnego
  • 2 łyżki miodu
  • pól litra mleka

gallery_27223_385_1132054.jpg
 


Czekoladę wraz z masłem miodem rozpuszczam w kąpieli wodnej do uzyskania płynnej masy.

Mleko podgrzewam w rondelku i gdy tylko zacznie lekko wrzeć ok 5 minut łącze składniki.

Dokładnie wszystko mieszam i doprowadzam do wrzenia.

Przelewam do filiżanek i tartą czekolada oprószam wierzch.

 

Można dodać łyżkę Brandy lub koniaku wtedy nabierze mocniejszej siły rozgrzewającej.

U mnie czekolada juz działa :)

 

Dziękuję i zapraszam do następnych przepisów :)

 

gallery_27223_385_368629.jpg

 

:hemp_cook: Smacznego :hemp_cook:

 

 

 


Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich artykułów, zdjęć oraz grafik !
Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części artykułu oraz grafik w nich umieszczonych oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 oraz Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz.U. nr 47 poz. 211

  • Thanks 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Przy robieliu tej czekoladki nie przedadzajcie z iloscia masla konopnego naprawde ma mocne dzialanie :) Wczoraj po wypiciu po 15 minutach juz lekko czulem jak czkoladka wchodzi po ok 30 minutach juz bylo naprawde grubo. No a po ok 1 -1,5 h to stan kulminacyjny :D Co innego jak sie pali a co innego jak sie je:) Ale polecam naprawde warto sprobowac :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Po raz setny Czekolada z masłem z Topów SSH

 

Masła tym razem użyłam tylko ok.3-5g -działanie po ok 30stu minutach faza gwałtownie sie rozwija, po 1,5 godzinie słabnie - na szczęście :)

Masło jest bardzo mocne i narkotyczne dlatego mała ilość jest dla mnie idealna, za dużo odradzam.

 

gallery_27223_640_303976.jpg

 

gallery_27223_640_236892.jpg

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Eksperyment z miodem.

 

W przepisie jest to jeden z głównych składników, dzięki swojej kaloryczności oraz wchłanianiu cukrów w układzie pokarmowym bezpośrednio do krwi,  przyspiesza wejście fazy. 

 

Zawarte w miodzie acetylocholiny obniżają ciśnienie i poprawiają krążenie krwi, przy połączeniu z THC nie wywołuje ono po spożyciu gwałtownych zmian w rytmu serca.

Cholina zawarta również w miodzie chroni żołądek, a w połączeniu z właściwościami medycznymi konopi jak najbardziej pozytywnie wpływa na układ trawienny.

 

Sprawdziłam to na 6 szklankach czekolady.

 

 

Ten przepis tylko i wyłącznie będę robić z miodem, na kilku filiżankach przekonałam się iż nie używając miodu na fazę czeka się do ok. 1- 1-1/2 godziny, moc fazy wzrasta do 3 godzin i schodzi.

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+