Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pojemnośc doniczek a ilośc plonu...


LubieTrawke

Recommended Posts

No ale i tak to w duzej mierze zalezec bedzie od warunków uprawy i mocy lampy no i czy rosliny beda rsona zdrowe i czy ph bedzie ok. Wiec czynników jest wiele.

ja sadzilem dwa razy po wiekszej ilosci plantow w boxie i jednak wole posadzic mneij ale w wiekszych donicach. Wiec daj 4 albo max 6 w 11L i sie ostro przyloz do tego. Wega daj 2-4tyg zalezy tez jakiego boxa masz duzego.

jak beda rosna zdrowo to bedzie napewno ladny plon.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wg mnie 7 litrów spokojnie wystarczy, 11 litrów możesz dać ale zbyt wielkiej różnicy wg mnie nie zobaczysz.
Sadziłem niekiedy rośliny w 7 litrowych donicach razem z 4 litrowymi i nie widziałem różnicy, planty w 4 litrach doganiały ładnie resztę i plon był taki sam.
Gdy dasz 7L to o ilość plonu nie musisz się martwić a raczej skup się na innych warunkach. Na środowisku w ziemi i ogólnych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dojkladnie tak jak wczesniej napisane 7litrow to juz jest bardzo duza doniczka a 11 to mozna powiedziec ze marnujesz ziemie.

jak dobrze pamiętam to kwadratowe doniczki mają 5,7l i są oki.

 

Poniżej zdjęcia papryk i ich część zielona w stosunku do masy korzeniowej. Jak widać doniczki były już za małe, teraz poszły rośliny już do większych doniczek i wystawiłem na stałe na pole. 

 

IMG 0348

IMG 0349

IMG 0350

IMG 0353

IMG 0354

IMG 0355

IMG 0356

IMG 0357

IMG 0358

IMG 0359

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+